Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskátok van, és miket...

Milyen táskátok van, és miket hordotok benne mindennapokban? Ezeket a holmikat milyen táskába lehetne beleféretni?

Figyelt kérdés

Amiket én viszek magammal minden nap:

- kulacs (750 ml)

- ebéd dobozban

- mini esernyő

- 1 db a/5 méretű notesz

- bevásárlótáska

- könyv vagy ebook

- 2-3 tízes csomag zsepi

- reggeli induláskor egy szendvics vagy péksüti (az állomásig van csak a táskában)

- apróságok, pl kulcs, belépőkártya, tárca, hasonlók.


Egyszerűen nem férek bele a táskáimba, pedig már direkt bőrönd méretűt vettem, a jelenleginél nagyobb már kb nem is férne fel a vonat csomagtartójára... Pedig még jó lenne pár apróságot elrakni (pl napszemüveg, powerbank) de totál esélytelen, hogy beférjenek még ilyenek is.


Irreálisan sok cuccom lenne?

Mibe lehetne ennyi mindent begyömöszölni?


Nektek milyen/mekkora táskátok van, és mennyi/milyen holmit hurcoltok benne úgy egy átlagos napon?


2019. júl. 19. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat látnám. :D Dettó én is ilyen vagyok, én is nagy táskával járok.

De általában mindig sikerül, vagy egy külön ilyen táskás boltban, vagy egy kínaiban venni egy akkora méretűt, amibe sok minden belefér. Mondjuk a könyv már necces.


Talán az ebédes dobozt, vagy a könyvet vihetnéd egy külön, szép ajándéktáskába. Én így szoktam megoldani, ha már nem fér bele minden.


A táskám méretét most nem tudom megmondani.

2019. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

- Telefon

- Fülhallgató

- T.Betét /Betét

- Zsebkendő

- Deo Spray

- Parfüm

- Ajakápoló

- Kulcs

- Iratok

- Pénztárca

- Rágó

- Jegyek

- Nedves kendő

- Tükör

- Töltők

- Hordozhatós internet


De ha dolgozni megyek akkor sok minden más is előfordulhat

pl körömlakk, vagy egy teljes géllakozó szett (nem volt időm itthon megcsinálni) Bodyspray, Textilspray, szösz leszedő, kézkrém,testápoló,

tea, váltóruhák, néha sminkek, alapozó, szempilla spirál,tus...


Lassan az egész lakást elköltöztetem.:D


Egyébként én eddig ilyen kisebb oldaltáskát vittem és mindig azt viszem, ami elég fontos és befér, mondjuk azóta átváltottam egy kisebb hátizsákra, abba minden elfér kényelmesen és ha esetleg vásárolok valamit hazafelé akkor még az is. Lehet, hogy nem nézz ki olyan jól, de sokkal kényelmetlenebb lenne, ha nem tudnám magammal vinni azokat a dolgokat, amikre szükségem lehet, főleg hogy vagy 12-13 órákat vagyok a munkahelyen és hát bármi előfordulhat, hogy kell.

2019. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ahh igen, a fejhallgatómat is jó lenne magammal vinni, de totál esélytelen. :D

Régen hátizsákkal nyomultam, de mióta a fél életemet kilopták belőle egyszer, inkább meghagyom akkorra, mikor túrázni megyek oda ahol nincsenek emberek. Meg ha volt valami kellemes 1000 oldalas könyvem, az még oda se fért bele.. :D

2019. júl. 19. 16:01
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Az esetek legnagyobb százalékában ez van nálam, minden IS belefér 😅

De van egy méretben ekkora (csak az fekvő) sima egyszerű bézs 'nőies' táskám is amibe rendesen lehet pakolni

2019. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Átlagosan ezeket hordom magammal:

- telefon, fülhallgató

- esetleg telefontöltő, powerbank

- valamikor ebook

- zsebkendők

- kézfertőtlenítő, parfüm/dezodor

- kulcsok, pénztárcák

- neszeszer

- innivaló (1,5 vagy 0,75 liter)

- kajásdoboz


Az, hogy miben hordom, az változó. Vannak a kisebb válltáskáim, de azokat csak akkor hordom, ha ahova megyek, nem szükséges innivaló, étel, mert olyan pici, hogy semmi ilyen nem férne bele.

Általában az ilyen méretű táskámat hordom:

[link]


Minden belefér. Mondjuk ha berakom az innivalót, akkor kajás doboz nehezen, de megoldom. :D


De egyébként a legnagyobb táskám ekkora: [link]


Simán belefér minden, sőt. :D Szóval nem értem, nálad miért nem jön a bepakolás ennyire össze. Ugye az innivaló, étel, könyv foglal viszonylag több helyet, de szerintem a legtöbb táskában az innivalót, ételt bele lehet valahogy rakni. A vastag könyv, na, az már jó kérdés. De nincs sok cuccod, átlagos.

2019. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Rege en is tulgobdoltam ezt a taska-temat, most nyaron egy kicsi hatizsakkal jarok. Ami belefer: penztarca, fel literes uveg, egy osszehajtott vaszonszatyor, parfum, mini dezodor, valtas harisnya, telefon es fules. A pici elso zsebeben vannak a papirjaim, a kulcsom, egy csomag zsepi, az aznapi ruzsom, egy szempillaspiral es egy kis csomag fetrotlenito kendo.

Boven eleg, regen nagy neszeszer, fesu, csomo felesleges cucc volt nalam. Igy sokkal jobb elindulni, hogy nem cipelek annyi mindent.

2019. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Nálam ezek vannak minden nap:

-pénztárca

-kulcs, zsepi

-külső akksi

-fülhallgató

-telefon

-kézfertőtlenítő

-2 - 3 db rúzs

-1,5 liter víz

-2 füzet

-tolltartó

-2szendvics, vagy péksüti

-számológép (enélkül el sem indulok😂)

-körömcsipesz, gyógyszer, női dolgok

-beléptetőkártya, iratok

-dezodor (a pici kiszerelés), ritkán parfüm


Én simán elférek egy ilyesmi táskában:

[link]

2019. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Ami nalam van mindig:

2 penztarca

2 telefon

Fulhallgato

Tablet

Neszeszer noi dolgokkal

Kezfertotlenito

Parfum

Kicsi fesu

Nedves torlo

Nagy dobozos rago

1 l viz

Mobil tolto

Beleptetokartya

Osszecsomagolhato bevasarloszatyor


A taskam ilyen

[link]

2019. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
A dobozolt ebédet leszámítva ugyanezek vannak nálam minden nap. Egy kb 35x40x12 -es válltáskában simán elférek.
2019. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj ennyi cuccot magaddal cipelned?

Igaz én fiú vagyok, de egy viszonylag kicsi bőr oldaltáskám van. Mértét tekintve kb egy A/5-ös füzet fér el benne és nem is túl vastag.

Amit én magammal hordok benne:

- lakáskulcs, munkahelyi irodám kulcsa (korábbi munkahelyemen belépőkártya)

- telefon, fülhallgató

- pénztárca, iratok

- egy szatyor apróra összehajtogatva ha valami nagyobb dolgot kellene váratlanul vinnem-hoznom, vagy útközben vásárolnék valamit

- fél literes flakon, innivalónak

- ebédem, ami max egy szendvics és egy müzliszelet

- dezodor kis flakonos, vagy stift

- papírzsepi, egyéb apróságok: rágó, gyógyszer fejfájásra, stb...


Kb ennyi az állandó készlet. Esernyőt csak akkor cipelek magammal, ha esélyes, hogy eső lesz. Egyébként állandóan nem.

Lemértem a táskámat: 25 x 30 x 5cm kb, tehát közel sem bőrönd méret. Bőven elférek benne, nincs degeszre tömve.

2019. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!