Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Veleszületett szem alatti...

Veleszületett szem alatti sötét "karikákra" van valami megoldás orvosilag már? (Nem táskák, csak sötét foltok)

Figyelt kérdés

Már egészen kiskorom óta sötét karikák avagy foltok vannak a szemem alatt, taskaim nincsenek. Voltam már bőrgyógyásznál és azt mondták nincs megoldás csak a korrektor.

Mielőtt valaki azt írná, hogy vitamin vagy vashiány vagy vérszegénység, egyik sem! Ugyanis minden leletem jó!

Magas fedesu korrektorral ugyan tudom orvosolni a problémát, de nem tudok mindig sminkben élni.

Valaki tud valami műtétről vagy bármiről ami segíthet olyan színűvé tenni a bőrt a szemem alatt nagyjából mint az arcom többi részén?:) Előre is köszönöm a valaszokat!



2019. júl. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyenekkel élek együtt,nincs megoldás,vagy megszokod vagy úgy sminkelsz,hogy ne látszódjanak.Sajnos nincs semmi megoldás ezeken kívül.
2019. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A hyaluronsavas injekció? Elvileg sötétségre is jó.

Vagy olvastam, a só esetleg segíthet. Valaki tapasztalat? "2l víz 16.6 g só."

2019. júl. 23. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez a problémám, bár nem velem született, egyszerűen csak kialakult valahogy, és nem tűnik el annak ellenére, hogy minden leletem jó :(

Én találtam egy megoldást. Orvosi tetoválással el tudják fedni, Magyarországon is csinálnak ilyet, csak megfelelő szakember kell.

[link]

2019. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Erről a tetoválásról én is hallottam!

Viszont ez itt Magyarországon is elérhető? Mert a honlapon külföldi tetoválóról ír.

Egy picit megnyugtató, hogy nem csak én küszködőm ezzel a problémával és más is akar megoldást találni rá és nem csak ráhagyja, hogy genetika... A környezetemben mindenkinek tökéletesen szépek a szemaljai. Még anyukámnak is közel 60 évesen..

2019. júl. 23. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, én Budapesten is találtam már ilyen lehetőséget, de azt hiszem vidéken is van, talán Győrben és Veszprémben, de ez nem biztos.
2019. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenek, ugye mert vékonyabb ott a bőr és az erek színe látszik. Nagy szemek, kissé “gülü” hatás... de én nem talaltam meg még a csoda korrektor ok. Te mit használsz ha megkerdezhetem?


Egyébként én is hallottam a hyaluronsavas feltoltesrol, egyszer kipróbálnám én is. :)

2019. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kb mennyibe kerül ilyen tetoválás?

Én őt használom. Számomra egy csoda és helyt is áll, de szeretnék én is smink nélkül az utcára lépni.. ezért szeretnék tartósabb megoldást.

Borzasztóan sötét karikáim vannak, és ez a korrektor képes megbirkózni velük



[link]

2019. júl. 24. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Lánynál szerintem nagyon aranyos az ilyen, ad egy kis pluszt az arcnak. Fiúnál nem annyira figyelem.
2019. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a paleolit etrend ota nincsenek karikaim kialvatlanul se.
2019. aug. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!