Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk, férfiak körében mennyire...

Fiúk, férfiak körében mennyire elterjedt az orrplasztika?

Figyelt kérdés

Igazából, csak egy probléma van az orrommal, de az eléggé zavar. Szemből semmi probléma nincsen, teljesen rendben van az orrom (sőt), viszont oldalról valahogy így néz ki:

[link]

A piros vonalat én csináltam rá, hogy nagyjából szemléltessem, hogy milyenre szeretném megcsináltatni.

Most vagyok 18 éves és úgy vagyok vele, hogy megérne nekem ez pár százezer forintot.

Hogyha, csak ennyit akarok csináltatni rajta, akkor ezért ugye nem kérnek el ilyen 700-900 ezer forintot?


2019. aug. 8. 22:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne, hogy az anyagiakon kívül ez mivel jár? Műtét után van még valami teendő vele? A műtéttől számítva mennyi idő amíg teljesen meggyógyul és elnyeri a végső formáját?
2019. aug. 8. 22:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Ooo de édes vagy! Pont, hogy a "csak" annyi a nagy meló. De, elkérnek érte annyit, egy sztár orvos lehet többet is. Orrot nem érdemes kóklerrel csináltatni. Szerintem férfiaknak pont nem gáz ilyen orr, karakteres. Egyébként vannak már olyan orrformázó technikák, hogy hyaluron savval feltöltik az orrod, az is sokat segít, nézz utána. Az elég olcsó, meg lenne egy 150ből maximum, viszont az meg felszívódik és kb évente újra kell csináltatni. De legalább ha nem tetszik az eredmény akkor nincs nagy baj.
2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én nekem volt orrsövény és orrplasztikai műtétem is (2 helyen eltört orrom.)


750.000 Ft-ba került. Nekem az orrsövényem ugyanúgy görbe maradt (nem tudom hogyan) illetve az orromon a púp sem ment le teljesen csak mérséklődött sajnos.

A műtét után 6 hétig a duzzanat jó része lemegy. Igazából műtét utáni 2. Hétben már felvállalható az orrod.


Kellemetlen erzes a gyogyulas nem hazudok. Eletem legnehezebb 1 hete volt, es nem a fajdalom miatt mert az nem volt. Csupán egy csomó diszkonfort.

Nem tudtam aludni mert nem kaptam orron levegőt, este kiszáradt torkom ami miatt beduzzadt mandulám.

Miután levették gipszemet az orrnyrrgemen akkora volt a duzzanat, hogy mikor megmozdítottam fejem úgy éreztem hogy leesik az orrom.


Az én orrom görbe volt mindenhonnan nézve. Szinte derékszögű törést jegyzett fel az orvos. 5 ora 30 percig mutottek.


Leirtam kb. minden tapasztalatot, lehet tobbet is ami erdekel.


19/F

2019. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!