Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisajak plasztika után vérzés?

Kisajak plasztika után vérzés?

Figyelt kérdés
Ma volt kisajak plasztika műtétem. Amint végeztem, hazajottem. Direkt pihentem, úgy csináltam mindent, ahogy az orvos mondta. Mégis vérzik a seb. Ez rendben van? Mert a leírásban az volt, hogy szövődménye lehet a vérzés utána, s akkor menjünk vissza a dokihoz. De mégiscsak egy műtét, valahol természetes, nem?

2019. aug. 30. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a leírás azt írja, hogy vérzés esetén vissza kell menni, akkor menj vissza. Nem is értem, hogy ez így akkor mért kérdés...


Egyébként hol csináltattad és mennyiért, ha szabad tudni? Én is tervezem, de még nem sikerült eleget foglalkozni a témával.

2019. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menyire erős ez a vérzés????? Ha tényleg jelentős akkor azonnal menj vissza!!!!
2019. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg ha nem vagy szégyenlős,küldhetnél egy előtte-utána eredményt üzenetben.
2019. aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1 hétig menstruációs vérzés szintű vérzés normálisnak számít
2021. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!