Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik a legjobb budapesti...

Melyik a legjobb budapesti vagy környékbeli klinika hialuronsavas kezelésre és mik a tapasztalatai azoknak, akik már voltak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkodom ezen az eljáráson, sok helyről utána is olvastam már. Most tartok ott, hogy egy megbízható helyet szeretnék találni.

Párat már kinéztem, de fórumokat egyelőre nem találtam, így fontos lenne a Ti véleményetek.


Nem túl mély homlokráncokról, picit mélyebb mosolyráncról, illetve ami a legkellemetlenebb, az a szem alatti karikák lennének. Sajnos az évek során hiába próbáltam bármit (egészséges ételek, sok folyadék, elegendő alvás és nem hajnali 1-kor fekvés), a szem alatti bőröm nagyon elvékonyodott, konkrétan 1-2 hajszálér és főbb ér is látszik, ha nem sminkelek. Ami ördögi kör, ugyanis a smink még inkább előidézi a szem alatti terület állapotának romlását.


Ezek miatt szeretnék egy megbízható helyet, illetve akiknek voltak már hasonló beavatkozásai, mesélnének róla? Főleg a mellékhatások és a gyógyulási idő érdekelne, ugyanis volt már egy szépészeti beavatkozásom (életem elsője), amit a testem rettenetesen nehezen viselt, még az orvosom is azt mondta, hogy ez olyan ritka, hogy erre nem is számított, hogy ilyen mértékben előjön nálam.

Ezután pár évvel a bölcsességfogam került sorra szájsebész által, ami szintén egy másfél-hét hetes gyógyulási idő volt szájzárral és hatalmas és sokkal tovább megmaradó arcduzzanattal. Persze ezek természetesek lettek volna, ha nem annyi ideig tartanak, mint nálam, így a varratszedés is tolódott.


Főleg emiatt félek nagyon belevágni, hiszen a testem eddig mindkét külső beavatkozást nehezen viselt, de ezt majd a kiválasztott klinika orvosával úgyis konzultáción megbeszélem, lehet így nem is ajánlatos.


Mindenesetre köszönöm előre is Mindenkinek a válaszát/élményét/segítségét!



2019. okt. 8. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj kimaradt a sorból, hogy orrkorrekciót is szeretnék hasonló eljárással, ami a kisebb görbületet eltünteti és egyenesebb orrot eredményez a végén.
2019. okt. 8. 12:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van facebook-od, lépj be a plasztikai sebészet nevű csoportba. Rengeteg tapasztalat és ajánlás van. Én is a csoport alapján választottam az orvosom. Ha felteszed ezt a kérdést ott is, tuti, hogy egy csomó infot kapsz!
2019. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom! :)
2019. okt. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!