Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti mit ajanlotok még megműteni...

Ti mit ajanlotok még megműteni az arcomon?

Figyelt kérdés

Jovo telen szeretnem az arcomat atalakitattni. Ez vagyok en. Eleg rosszul erzem magam igy mert olyan vagyok mint egy fiu. Mivel lehetne szerintetek lanyosabba tenni az arcom? Orr mutet mindenkeppen. Es utana vegre lehet nekem is baratom ahol nem kell attol tartanom h a baratom szegyell

[link]


2019. okt. 18. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

Állkapocs es szemöldök műtét, esetleg szajfeltoltes.

De nem vagy te rossz, hidd el

2019. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szemöldök emelesre gondolsz?
2019. okt. 18. 22:41
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
ne legyel bolond, te lany, hat szep arcod van igy is. az orrmutetet megertem, en is utalom az enyemet, bar masok szerint nem veszes es a tied sem az, engem sem tudnanak meggyozni rola, hogy ne akarjam megmuttetni. en azt javaslom, hogy ha esetleg azt megcsinaltatod, akkor utana gondold at a tobbit, lehet ugy mar nem is kell majd semmi mas, mert tetszeni fog, elegge meghatarozza az osszhatast az orr. csak ne ess majd tulzasba es addig is ne utald magad, ne aggodj azon, hogy akarki is szegyellne, egyaltalan nem fius.
2019. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Kamu kérdés.
2019. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2es koszonom a tanácsot. Oldalrol katasztrófa nagyon utalom. 3as nem kamu kérdés
2019. okt. 18. 22:53
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenkinek minden kamu kérdés. Mégis mi haszna lenne kamuból ilyet megkérdeznie? Vagy csak úgy kamuból kiposztolnia magát?
2019. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. En sem ertem
2019. okt. 18. 22:59
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem gyonyoru vagy! Ne szabatsd at az arcodat ugy, ha igazabol semmi sem zavar tulzottan(mert te sem tudod mit muttetnel).

Alapjaraton nem vagyok a mutetek ellen, nekem is lesz 1-2. De neked semmi szukseged ra. Inkabb kis onbizalomnovelesre!:)

2019. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Ooo, en de boldog lennek, ha ilyen magas homlokom es szep formaju allam lenne.

Ha nagyon nem vagy elegedett, esetleg az orrodat muttetsd meg, de szerintem nagyon is jo arckaraktered van.

2019. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Miss Endzsi ***** válasza:
70%
Passzol az arcod a karakteredhez, nem kell átszabnod magad.
2019. okt. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!