Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szülés előtt mell műtét?

Szülés előtt mell műtét?

Figyelt kérdés
Megszeretném műttetni a melleimet csak ez nem tudom mennyire befolyásolja a szoptatást később... A műtétet kb.5évvel hamarabb akarom elvégeztetni,mint a baba.:)
2019. okt. 21. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Izom alá rakasd egy jó plasztikai sebésszel és semmi baja nem lesz, egyik bnőm 2 éve szoptatja a lányát és semmi változás nem történt, konzultálj egy orvossal szerintem
2019. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja a szoptatást!

Én az első gyerek szoptatása után döntöttem úgy, hogy megcsináltatom! Akarunk még gyereket 2 éven belül, most 8 hónapos a cicim. Ez nem tántorított vissza. Az orvosom határozottan kijelentette, hogy semmiben nem befolyásolja a szoptatást, max annyi, hogy jobban oda kell figyelni, nehogy begyulladjon, de az ugye implant nélkül is előfordulhat elég gyakran.

Azt meg, hogy szülés és szoptatás után mennyit fog változni, senki nem tudja előre megmondani. Van, akinek semmi változás, ugyan olyan szép és formás, mint előtte, de van, akinek meg újra kell műteni, mert csúnya lesz.

5 év sok idő, vágj bele, ha komoly az elhatározás😊

2019. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:

Bár nem írta, hogy implantátumot vagy csak felvarratni, esetleg kisebbíteni akar.

Ha esetleg kisebbíteni szeretnél, azzal várj inkább az első szoptatás utánig.

2019. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!