Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti ismertek személyesen...

Ti ismertek személyesen plasztikázott nőt?

Figyelt kérdés
Melyik részét operáltatta meg, és miért? Szerintetek szép lett? Megérte?

2019. okt. 24. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

2 őt ismerek az egyik az orrát muttette meg, hát nem nagyon tűnt fel, csak annyi, hogy azóta nem utalja az arcát. De nem durva a változás. A kisugárzása nőtt meg azért így helyesebb is.

A másik meg kifogott egy sugar daddyt azóta megcsinálták a mellét és az orrát, de az összképet nem javította mert úgy néz ki a lány mint jefree star :D

2019. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy volt osztàlytàrsamnak mell kissebbítő műtéte volt. Azt mondta megérte, mert nagyon fàjt a háta. Amúgyis nagyon vèkony a làny és keskeny a hàta is, és tényleg óriási volt neki. Kb E-F kosaru lehetett.


Aztán egy barátom a kiàlló parabola fülét műtette meg. Nagyon sokat dobott az önbizalmán.

2019. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Egy ismerős tanárnő most csináltatta fél éve. Két gyerek után, szoptatás után megműttette a melleit. Ruhában nem sok változás van, de ő azt mondja a házaséletre pozitívan hatott, azota a ferjet le se tudja vakarni magarol.Azt hozzátenném hogy egy eléggé hiú nőről van szó, aki mindent bevet a szépségért pl. műszempilla műkörmök rendszeres edzés stb. Szegénykém 4x évesen nagyon kapálózik.
2019. okt. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom a hasát és a mellét varratta fel szülés után. De ugye ez nem olyan mintha szilikont rakatna be valaki, nyilván csak az veszi észre aki tudja hogy nézett ki előtte
2019. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Van egy ismerősöm, aki a puklis orrát műttette meg. Szépen kiegyenesítették neki, észrevehető és tényleg szebb lett az arca.

És van olyan ismerősöm, aki két gyerek után a hasát műttette meg, illetve gyakorlatilag a megnyúlt bőrt távolíttatta el.

2019. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok van a környezetemben.

Tesómnak hasplasztikája volt. Abszolút megérte, nagyon csinos lett, mert amúgy vékony volt, csak két gyerek után a hasa nem húzódott vissza.

Anyósomnak hasplasztika, mellműtét, szemhéj felvarrás, pici homlok botox. Abszolút nem látszik rajta, hogy az arcához is hozzá van nyúlva. Csinos, jól néz ki.

A gyerekem ovis csoportjában 3-an vagyunk szilikon cicis anyukák (én is), csak az egyik csajnak aránytalanul nagy, de amúgy ő is csinos, csak jó “csöcsös”😁 neki a szája is töltve van, meg ő is kicsit botoxoltat.

Van még egy ismerősöm, hát neki már mindene. Melle, hasa, feneke, az arcával is valami van, mert mostanában az is fura. Biztos egy kis botox vagy szálbehúzás vagy ilyesmi. Nekem ő az aki kinézetre már túl sok. A többi ismerősömnek szerintem abszolút megérte, nem estek túlzásba.

2019. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Ismerek egy lányt, aki a mellét megcsináltatta. Plusz érdekesség, hogy az apja csinálta neki. Nyilván azért csináltatta meg, mert nem szerette a sajátját, és mivel az apja plasztikai sebész, nem merte senki másra rábízni.


Én nem mondtam volna meg róla, hogy nem igazi, ha tőle nem hallom. Ha ő jól érzi vele magát, akkor bizonyára megérte neki.

2019. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

En a mellemet csinaltattam meg.

Igen, megerte. Gyonyoru, termeszetes.

Azert, mert a szalkasitas soran elfogyott.

2019. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Barátnőmnek a melle van meg,de nem is lászik,mert nem pakolja ki soha,és kicsiket kért. Fotón láttam ilyen ruhákba ott nagyon szexinek látszik.

Nekem a fülem friss plasztikás,még nem láttam egészében,de néha meglesem és nagyon szép a kötés alatt. Megérte hiszen eddig elálltak.

Egy régi ismerősnek orrát,gyönyörá lett most a lány.

Több ismerős lánynak a mellét,nekik is nagyon szép.

Egy másik lánynak az állát,az is drasztikusan megváltoztatta a lányt,sokkal szebb.

2019. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!