Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapasztalaton alapuló vélemény...

Tapasztalaton alapuló véleményt szeretnék kérni attól, aki átesett saját zsírral, történő, vagy macroline-s mellnagyobbításon. Mennyire tartós, és milyen az eredmény?

Figyelt kérdés
Nincs kis mellem,viszont a korom 50 év) miatt kissé megereszkedett,75/C-s a méretem.Nem szeretnék komolyabb plasztikai beavatkozást vállalni,és úgy gondolom,hogy nálam már az se szempont,hogy 20 év múlva tökéletes legyen a mellem. Nagyon sok információt olvastam a kérdésemben szereplő beavatkozástól, ami lényegesen kisebb gyógyulási időt, és kímélő életmódot igényel.
2019. nov. 8. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsír hamar felszívódik szóval tök felesleges.
2019. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Öhm... ne csinatlasd szerinem semmikepp sem

Műkodo dolog csinaljak is viszont azzal kell szamolni hogy azok a kis zsirocskak ido mulasaval ugye nem is az hogy felszivodnak -persze az is- hanem osszetapadasuk altal gócok alakulhatnak ki amit ismet mutettel lehet eltavolitani. En nem csinaltatnam ha jot szeretnek magamnak

Nekem mult heten volt, 310cc sebbin magas profilu implantatum dr Krasznai Zsoltnal es minimalis fajdalmaim voltak.

Remelem segithettem neked!

2019. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Persze,segítettél! Nem a műtéttől tartok,a hegek egy kicsit azért riasztanak. Nagyobb gondom,hogy a feladataim miatt /idősek a szüleim/ nem tudok hosszabb időt kímélő életmódban tölteni.
2019. nov. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!