Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak szerintem rendkívül...

Csak szerintem rendkívül kedvesek és jófejek a szilikonos, szolis, kacsaszájú lányok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hétben három ilyen szélsőségesen feminim, „mű” lányt ismertem meg és mindhárman nagyon jó társaságnak bizonyultak! Viccesek, kedvesek, fesztelenek, nagyszájúak :Dd Valahogy fürdőznek a nőiességükben.

Akkor miért olyan rossz a közmegítélésük? Miért ítéli el őket annyi ember látatlanban?



2019. nov. 9. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy szerintem is.
2019. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen, csak szerinted és a hozzád hasonlóan gondolkodó emberek szerint. Nyílván azonosulsz olyan emberekkel, akik szerint a nőiesség egyenlő egyes túlhangsúlyozott és mesterséges szerekkel felfújt testrészekkel.


A kedvesség és a nőiesség elsődlegesen belső vonás, semmi köze a nagy vagy kis mellhez, felfújt szájhoz vagy szolis bőrhöz. Egyes emberek azonban szeretik ezt hinni, amiért is a szépségipar rendkívül hálás.

2019. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!


„Viccesek, kedvesek, fesztelenek, nagyszájúak :Dd Valahogy fürdőznek a nőiességükben.”


Kizárólag belső tulajdonságok felsorolása után írtam ezt. Azt hittem egyértelmű, hogy azokra reflektálok még a következő mondattal.

2019. nov. 9. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Általában azért szidják őket, mert a nők féltékenyek rájuk, a férfiak meg azért vergődnek, mert nem feküdnek le lúzerekkel.

Persze közöttük is vannak hülyék, de amúgy egyáltalán nem igaz az általánosítás, ami terjed róluk.

2019. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Milyen autód van? :D
2019. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Koszonjuk szepen a kedves sorokat minden csaj tarsam neveben 🤩🤪😇
2019. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Lehet azért ,mert elégedettek önmagukkal?


Rajtam sajnos nincs szilikonxd szoli mondjuk nem érdekel,mert fehér bőrű vagyok és sajnos nekem nagyon káros:((( ,de én nem vetem meg a plasztikát és gyűjtök is ráxd csak a fülem van megcsináltatva még.De orrot akarok mindenképp!!!!,plusz hyarulont arcba. Na szóval amúgy ismrek olyan "naturál" fancsali lányokat akik még azokat is lenézik akik sminkelnek :DD valamiért a társadalom egy bizonyos rétege nagyon rosszmájú, és különbnek érzik magukat azoknál akik mondjuk palsztikához fordulnak azért,hogy jobban érezzék magukat a bőrükben. És direkt azt terjesztik ,hogy aki plasztikáztat vagy figyel önmagára az buta p icsa. Holott szerintem annál butább nicns aki iylet mond másokról!

2019. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Egyertek veled, en is ismerek par ilyet es valoban kedvesek es jo fejek es aranyosak stb:) A csunya hetkoznapi nok kozott sokkal tobb az irigy g*eci.
2019. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem ettől függ. Ugyanúgy sok a nagyképű, lenéző, beképzelt műp*csa, ahogy a plasztika nélküli lányok között is. Nem lehet kijelenteni, hogy bármilyen beavatkozás után minden lány kedves.

Amíg normális keretek között csinálja az ember, szerintem senki se ítéli el. Tud nagyon sokat dobni egy nőn egy kis szájfeltoltes, és a szilikon cici is, és ettől ők is sokkal elégedettebbek lesznek. Akiket inkább elítélnek, ők azok, akik túlzásba esnek. Nem értem mi értelme annyira felpumpálni egy szájat, hogy az már nevetséges, illetve ciciből is nevetséges, aránytalant csináltatni. És ezek a lányok ráadásul buták is, nevetségesen vitatkoznak mindenkivel, aki nem feltétlen úgy néz rájuk, ahogy akarják, és beképzeltek. Én egy ilyen lányt ismerek, bár ő még az ízléses határokon belül van, de annyira nagyképű, felszínes, hogy rossz a környezetében lenni. De ismerek plasztika nélküli lányt is, aki ugyanez. 🤷

2020. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!