Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Plasztikai műtétek

A kérdés

Csak szerintem rendkívül kedvesek és jófejek a szilikonos, szolis, kacsaszájú lányok?

Az elmúlt pár hétben három ilyen szélsőségesen feminim, „mű” lányt ismertem meg és mindhárman nagyon jó társaságnak bizonyultak! Viccesek, kedvesek, fesztelenek, nagyszájúak :Dd Valahogy fürdőznek a nőiességükben.

Akkor miért olyan rossz a közmegítélésük? Miért ítéli el őket annyi ember látatlanban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szilikon, tetoválás, plasztika, póthaj, szilikon mell, feltöltött száj, kacsaszáj

nov. 9. 07:37  Privát üzenet  

A válaszok
Amúgy szerintem is.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont nov. 9. 08:02 Privát üzenet

Igen, csak szerinted és a hozzád hasonlóan gondolkodó emberek szerint. Nyílván azonosulsz olyan emberekkel, akik szerint a nőiesség egyenlő egyes túlhangsúlyozott és mesterséges szerekkel felfújt testrészekkel.

A kedvesség és a nőiesség elsődlegesen belső vonás, semmi köze a nagy vagy kis mellhez, felfújt szájhoz vagy szolis bőrhöz. Egyes emberek azonban szeretik ezt hinni, amiért is a szépségipar rendkívül hálás.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont nov. 9. 08:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó!

„Viccesek, kedvesek, fesztelenek, nagyszájúak :Dd Valahogy fürdőznek a nőiességükben.”

Kizárólag belső tulajdonságok felsorolása után írtam ezt. Azt hittem egyértelmű, hogy azokra reflektálok még a következő mondattal.

# 3/7Időpont nov. 9. 09:28 Privát üzenet

Általában azért szidják őket, mert a nők féltékenyek rájuk, a férfiak meg azért vergődnek, mert nem feküdnek le lúzerekkel.

Persze közöttük is vannak hülyék, de amúgy egyáltalán nem igaz az általánosítás, ami terjed róluk.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont nov. 9. 10:10 Privát üzenet
Milyen autód van? :D

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont nov. 9. 10:45 Privát üzenet
Koszonjuk szepen a kedves sorokat minden csaj tarsam neveben 🤩🤪😇

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont nov. 13. 05:57 Privát üzenet

Lehet azért ,mert elégedettek önmagukkal?

Rajtam sajnos nincs szilikonxd szoli mondjuk nem érdekel,mert fehér bőrű vagyok és sajnos nekem nagyon káros:((( ,de én nem vetem meg a plasztikát és gyűjtök is ráxd csak a fülem van megcsináltatva még.De orrot akarok mindenképp!!!!,plusz hyarulont arcba. Na szóval amúgy ismrek olyan "naturál" fancsali lányokat akik még azokat is lenézik akik sminkelnek :DD valamiért a társadalom egy bizonyos rétege nagyon rosszmájú, és különbnek érzik magukat azoknál akik mondjuk palsztikához fordulnak azért,hogy jobban érezzék magukat a bőrükben. És direkt azt terjesztik ,hogy aki plasztikáztat vagy figyel önmagára az buta p icsa. Holott szerintem annál butább nicns aki iylet mond másokról!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont nov. 13. 12:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bármilyen kicsi mellméretet lehet nagyobbítani?
Plasztikázott szilikonos cici. Büszkén viselitek?
Szilikonos ajak?
Volt egy 16 éves lány, aki a facebookra rakott fel képet a szilikonos melleiről műtét után. Ismeritek hogy ki az?
Permalip szilikonos implantátumos ajakfeltöltés valaki tapasztalatok?
Szilikonos, izom alatti mellnagyobbítás után milyen a felépülési időszak? Tapasztalatok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Plasztikai műtétek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!