Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a mellplasztikarol? Mennyire észrevehető hogy mű? Tapintasilag? A baratotok eszrevette, vagy elmondtatok neki?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkom rajta hogy szeretnem megcsinaltatni oket. Nem szeretnek lenyegesebb meret elterest, csak szeretnem ha szep formasak es kerekek lennenek. Ha volt baratom sosem engedtem h megnezze a melleim mindig szegyeltem oket. Szeretnem vegre hogy nekem is legyen onbizalmam. 25\l
2019. nov. 20. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik a szilikonos mell. Szerintem abszolút látszik, hogy mű.
2019. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Minden plasztikázott mellnél látni. hogy mű.
2019. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

"Szeretnem vegre hogy nekem is legyen onbizalmam."

Az önbizalom nem mellméret kérdése.

Tapasztalatból mondom ill. írom ha lehetne nem plasztikáztattam volna mert semmivel nem lett több önbizalmam, de ez a te döntésed hogy hogy jobb neked.

2019. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem erzed jobban magad a borodben?
2019. nov. 20. 18:01
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Az enyèmen nem látszik, hogy mű! Ez az implantátum profiljától függ, vagyis a magasságától. Amiken nagyon azt látjátok, hogy felül a mellkasnál is kerek, azok ultra magas vagy extra magas profilúak. Az enyém csak sima magas profil és ettől is létezik még “laposabb”. Illetve ott a csepp alakú is, ami meg abszolút természetes!

Tapintásra ugyan az, mint előtte, egy picit feszesebb. A férjem is azt mondja, hogy szinte nincs is különbség. Volt akinek elmeséltem, hogy nem igazi és meglepődött.

Én imádom az enyémet. Lassan egy éves. Nem idegen, nem nehéz, nem is érzem, hogy van, sokszor el is felejtem. Élvezem, hogy bármit felvehetek, mert minden jól áll. Élvezem, hogy végre van rám való szép melltartó és nem kell undorító szivacsosat vennem. Nagyon szeretem őket😊

2019. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki hogy ilyen boldog vagy tole. A műtét után mennyi ido amíg ujra elkezdhet az ember sportolni? Nagyon szepen koszonom a valaszod!
2019. nov. 21. 10:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez változó, minden orvos mást mond, én mindenben a saját orvosomra hallgattam! Mindent úgy csináltam ahogy ő mondta.

Sport 6-8 héttől kb.

2019. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Nekem meg van csinálva. Ruhában nem mondja meg senki. Fürdőruhában gyönyörűek. Életem legjobb döntése volt.

Ha gondolod írj privit és segítek.

Sok itt a negatív ember, főleg azok akik életükben nem láttak és fogtak még szilikon mellet.

2019. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja és az 5-ös is jó hülyeséget írt.

Nekem extra magas van és teljesen természetesnek hat...

2019. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi, nem gondolám, hogy hülyeséget írok. Nekem ezt a dokim mondta. Én is úgy mentem el hozzá, hogy természetes hatásút szeretnék. Ő mondta, hogy akkor magas profilt tesz be, mert az még kevésbé mű! 😘
2019. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!