Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Teljes orrműtéttel milyen...

Teljes orrműtéttel milyen tapasztalataitok van és kit ajanlanátok, mennyibe kerül mindennel együtt az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Teljes alatt értem, hogy az orrom hosszát és szelességét valamint ívét is változtatni akarom kívülről, belul pedig az orrsövényem.


Valamint a legjobb eredmény elérése érdekében bevált sebész érdekelne és esetleg ár manapság, mivel járhat, ugyanis oldalakon rendkívül széles az árlista és nagyok a különbségek is.

Köszönöm a válaszaitokat! 🙂



2019. nov. 21. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Kárász kb. 1 misi
2019. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr Krasznai Zsoltnak nagyon no kezugyessege van. En hozza fogok menni,ha raveszem magam. Nala 1,5 milla.
2019. nov. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Én idén júniusban műttettem dr. Rezek Ödönnel. Róla hallottam/olvastam a legjobb beszámolókat, ezért választottam őt és valóban fantasztikus munkát végzett. Egy nagy görbe sasorrból csinált egy csodás kis pisze nózit. 900 ezer volt orrsövény-korrekcióval együtt. Ha bővebb info érdekel, írj bátran priviben :)
2019. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!