Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét 18 évesen?

Plasztikai műtét 18 évesen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elfogadni magam, hogy ilyen csúnyának születtem

2019. dec. 21. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik testreszeddel nem vagy megelegedve?
2019. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az arcommal és leginkább az álcsontommal, ami alig van, ezért oldalról úgy nézek ki mint egy hal. Gyűlölöm a profilomat, olyan mintha az orrom is nagy lenne de az is csak oldalról nézve
2019. dec. 21. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A kovetkezo 4-5 evben meg sokat fogsz valtozni...es az is benne van, hogy csak te latod igy. Az ember mindennap latja magat a tukorben, ilyenkor kepes a negativ tulajdonsagaira koncentralni, es nem az osszkepet nezi. Lehet, hogy masnak fel se tunne.
2019. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Keress egy pszichológust és jár hozzá. Közben pedig keress önszeretettel, önbizalomnöveléssel kapcsolatos anyagokat, cikkeket, könyveket.

A plasztika nem fogja megoldani a belső ürességedet. További dolgokon fogsz utána rugózni.

2019. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van az előzőnek, olyan korban vagy, ha az egyik hibád eltűnik, rögtön találni fogsz másikat. Majd kinövöd. Ha nem, tényleg menj pszichológushoz. Addig is foglald el magad jó dolgokkal: sport, hobbi, stb.
2019. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiu vagy?
2019. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csinaltasd meg: par tuszuras,kb 15 perc es kesz az uj allad. Menj el plasztikai sebeszhez.

Krasznai

Feszerfalvi janos megodjs

2019. dec. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha oldalról nincs állad akkor azt nem tölteni szokták, implantátumot fognak javasolni,és lehet 18 évesen.
2019. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám, az h ilyen beeső állam van nagyon elcsúfitja az arcom

kb ilyen:


[link]


ha sikerül rá összegyűjtenem a pénzt megcsináltatom, mert ahányszor meglátom magam a sirás kerülget..

Te találtál már olyan helyet ahol foglalkoznak ezzel?

2019. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, nézegettem egy pár szakembert aki foglalkozik ilyenekkel. Ezzel nincs is baj, csak ha rákerülne a sor egy ilyen műtétre tartok attól, hogy elszúrná az orvos. Esetleg mondjuk allergias lennék az általa használt anyagra vagy bármi. Benne van a pakliba, és egy ilyen hiba miatt az egész arcom eldeformálódhat. Ettől nagyon félek. Habár fogszabályzót is fogok kapni, azáltal nem tudom mennyire fog javulni a helyzet :/
2019. dec. 26. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!