Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szem alatti sötét karikák...

Szem alatti sötét karikák feltöltése mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok es a szemeim alatt gyerekkorom óta sötét karikák vannak. Sajna genetika, szüleimnek is ilyen, mindent próbáltam, semmi nem használ. Jelentősen elrontja az arcom, rengetegen megjegyzik h milyen karikás a szemem, biztos fáradt, kialvatlan vagyok holott semmi köze ehhez. Sőt volt mar aki utólag mondta el h mikor megismert azt hitte drogozom a sötét karikák miatt. Azon gondolkodom h hialuronsavval vagy saját testzsírral feltöltetem. Elég kevés releváns előtte-utana képet láttam mivel aki ilyet csináltat az általában idősebb korban teszi es táskás a szeme alatt. Viszont nekem egyáltalán nincs táskám csak a színnel van gond. Érdekelnének személyes tapasztalatok vagy ha ismerős/rokon csinált ilyet h sikerült neki.
2019. dec. 28. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy jó korrektort.
2019. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Írdbe googleba undereye fat grafting jó eredmények vannak, ha jó szakembert választasz.
2019. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!