Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Most tényleg ezért műtessem...

Most tényleg ezért műtessem meg a mellemet?

Figyelt kérdés

Mindegyik barátom egytől egyig azzal piszkált hogy hátul gyönyörűen formás vagyok de elől meg egy nagy 0.

Nem tudnak mire rámarkolni meg stb..

Én jól érzem így magamat, most azért hogy legyen valakim plasztikáztassam meg a mellem. Néha annyira elkeseredem.


2019. dec. 29. 14:00
1 2
 1/11 Flagstaff válasza:
72%
Ha te jól érzed magad, a barátaid meg nem, akkor ne a melledet változtasd meg, hanem a barátaidat. Nem lehet mindenki tejcsárda.
2019. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy! Ezek szerint bunkó lúzereket fogtál ki!

Vannak, akiknek pont a kis mell jön be. De tökéletes ember NINCS! Mindenkibe bele lehetne valamiért kötni... a helyedben én az összes exednek beszóltam volna az OTTANI méreteik miatt, majd megkérdeztem volna, ez hogy esik?

Magadnak felelj meg, ne másnak! És ha hátul gyönyörűen formás vagy, akkor legyen az az erényed. :)

2019. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy már pár perverz barom miatt akarj műnő lenni...
2019. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kés alá feküdj, az egy nagyon komoly, kockázatos műtét, és utána már soha nem leszel az, aki előtte voltál.
2019. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Szánalmas, hogy full logikus válaszok jönnek és mégis le vannak pontozva. 😂

A kérdező nem tudja a válaszokat elfogadni, hogy nincs agyondicsérve, hogy "igen, csináld!" vagy olyan "műnő" mániás emberek pontoznak, akiket a kérdező kifogott. 😂

2019. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Faszányos pasijaid voltak. Talán máshol kéne keresgélned, nem?
2019. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. De el ne képzeljétek milyen privatok jöttek. A többsége mégis rá akár beszélni.
2019. dec. 29. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem akkora baromság, hogy csak na. Hosszú idő után végre te vagy az első, aki elégedett a kis melleivel.
2019. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy melleim vannak és zavaró.

Én meg azt kaptam meg, hogy lehetne kisebb mellem. :D

Remélem nem műtteted meg!!!!

2019. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne műtesd ha neked így megfelel majd megtalálod a neked megfelelő partnert akinek nem lesz kifogása. Mondom én nagy melleket kedvelő férfiként.
2019. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!