Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kancsalsági műtét után?

Kancsalsági műtét után?

Figyelt kérdés
Kancsalsági műtét után mennyi ideig marad piros a szem? És mennyi ideig kell takarni a szemet? Azt tudom hogy nem mindenkinek kell takarni de nekem mind a két szememet műtik ezért kell takarni.

2020. febr. 5. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem a műtét végző orvostól kérdezed?

Konzultálj az orvossal!

2020. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Utána 10 évig nem szabad kimenni és 30 évig napszemüveget kell hordani. A szem pirossága általában 25 év után elmúlik.
2020. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert még nem most lesz a műtét hanem majd nyáron. És ezt előre tudni akartam mert akkor úgy szervezem a programokat
2020. febr. 5. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy az orvossal beszéld meg. Tőle kapsz egyedül HITELES információt. Az orvosod tudja egyedül pontosan mire kell számíts, hiszen ő diagnosztizált és végzett már ilyen műtétet korábban. Kötve hiszem hogy nagy lenne a GyK-n az orvosok számossága, de ha nem is lenne igazam, bárki bármit írhat mert anonim.

Tégy magadnak egy szívességet, és inkább kérdezd meg tőle. Hívd fel rendelési időben, keresd fel személyesen, de mindenképpen nála érdeklődj.

2020. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!