Mellműtét elött?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva mellműtétem lesz, és azoktól akik már túlestek rajta szeretnék kérni néhány tanácsot. Például, hogy mit érdemes vinni, hogy kellene táplálkozni a megelőző napokban, van-e valami amire különösen kellene figyelni és bármilyen más tapasztalat ami hasznos lehet.
2020. febr. 12. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Elől zipzáras felső, azt könnyű felhúzni műtét utàn, ugyanis a kezed nem fogod bírni felemelni. Nedves törlő kendő, ezzel jó lesz felfrissíteni magad. Tavaly februárban volt a műtétem, de én papucsban és melegítőben jöttem haza, azt is a férjem adta rám, a nadràgot nem bírtam felhúzni. A cipőt sem bírtam volna felvenni. Fogkefe, fogkrém, bár ciki-nem ciki én nem bírtam megmosni a fogam, örültem, hogy fel birok kelni és nem ájulok el. Telefon és töltő. A klinikára más nem kell, mert mindent adnak. Haza útra kispárna a kocsiba, meg hányós zacskó, hideg víz.

Műtét előtt két hónappal elkezdtem kollagén és hialuron kapszulát szedni.

Nekem műtét előtti este szabadott utoljára ennem, laktatót, de nem nehezet. Éjféltől sem enni, sem inni nem lehetett.

2020. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Jézusom, mit meg nem tesztek magatokkal, hogy jobban nézzetek ki…
2020. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:
68%

Én két hónappal előtte kezdtem el nagyobb menyiségben D, E és C vitamint, valamit kollagént és cinket tolni, ezt utána is folytattam.

A heg gyakorlatilag egy hónaposan alig látszott.


Én egy kínai üzletben vett elölgombos pizsamát vittem, aminek az alsója sikeresen ott maradt a klinikán :), a felsőt pedig kicsit eláztatta a kötés. Tehát ne vegyél drága dolgot,mert összekenheted, viszont elölgombos legyen, mert kezet emelni nem fogsz bírni.


A hasizmokra szükséged lesz az ágyból kikeléskor, mert kézre támaszkodni elég fájdalmas lesz jó pár napig.

2020. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!