Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Plasztikai műtétek

A kérdés

Mennyi idő mire az ember megszokja az új testét egy műtét után?

Vegyes érzéseim vannak a plasztikai műtétem eredményét illetőleg. Egyrészt sokkal szebb lett mint volt, de nem tökéletes. Másrészt az interneten látottak alapján én egyértelműen a sikeres, jó eredmények közé sorolnám ezt.

(Nem vagyok egy instagram modell de azt hiszem a koromhoz képest szép testem van)

Nem akarok belecsúszni abba a hibába, hogy sosem elég semmi, mindig több kell.

Egyszerűen nem érzem magaménak a testem, az önképem még nem idomult hozzá a változásokhoz.

Ez normális?

febr. 20. 13:36  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, szerintem normális. Nálam is eltartott 1-2 hétig, mire megszoktam az új füleimet :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 20. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én most vagyok 3 hétnél

(Mellműtét, szóval lesz még pár hét gyógyulás)

# 2/4Időpont febr. 20. 13:46 Privát üzenet

Nekem kellett 2 hónap kb. Előtte mindig meglepődtem, amikor bele néztem a tükörbe. Olyan idegen volt, hogy hirtelen lett cicim😄

Már egy évesek, de annyira megszoktam, hogy el is felejtem, hogy vannak, teljesen a magaménak érzem. Sőt, már néha kicsinek is látom🤦🏼‍♀️

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 20. 13:51 Privát üzenet
Én nem csináltatnám újra a melleimet, annyira furcsa, idegen anyag érzés stb. nem tudom valaha el fog elmúlni ez

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 21. 05:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt egészségügyi dolgozó? SOS!
Hogyan legyen kisebb a mellem?
Mégis mennyibe kerül egy férfit nővé műtetni? Én nem akarok ilyet, hisz én lány vagyok! 😊
Normális az aki UFO-vá operáltatja magát?
14 éves lány vagyok és van az arcomon egy piros pötty, ami nagyon idegesít, mert még a korrektor sem fedi el. Kb 1 éve van rajtat. Voltunk kozmetikusnál de nem tudott vele semmit...
Van itt olyan ember aki plasztikai műtét függő?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Plasztikai műtétek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!