Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtéthez kit ajánlotok?

Orrműtéthez kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Aki otthon van a témában, volt már orrműtéte vagy ismerős úgy tényleg a területen akármilyen formában, tud ajánlani nagyon profi sebészt, aki 99.9999%-ban jól fogja megcsinálni az orromat?

Kisebb korrigálást szeretnék az orrcsontnál, mert olyan mintha eltört volna (pedig amúgy soha), valamint az orr végénél is egy pici szépítés a vágyam. Semmi több. Nem akarok különösebben senkire hasonlítani, csak egy magamhoz illő szépítést szeretnék, mert most minden fotón meg oldalról is borzasztó az összkép. Akinek volt hasonló problémája az orrával és talált egy jó orvost, ossza meg velem köszönöm!

Akinek esetleg van előtte, utána képe ha szeretné elküldheti privátban. Nem élek vissza vele vagy ilyesmi.

Nagyon szépen köszönöm!



2020. márc. 18. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt (még), de én Varga Klárához mennék mindenképpen. Nem csak plasztikai sebész, de fül-orr-gégész is egyben. Fb-n amúgy van jó plasztikás csoport, ott tudsz tájékozódni.
2020. márc. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csuha Lajos, Varga Klára
2020. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csuha Lajos. Én 2020 nyarán műttettem nála, csak jó emlékem van róla. Ha esetleg érdekelnek a részletek, szívesen írok privátban!
2021. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!