Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Homlok kisebbítő plasztika?

Homlok kisebbítő plasztika?

Figyelt kérdés

Valaki tud olyan sebészt, aki csinál homlok kisebbítést?


Amikor online próbálok keresni, akkor sorra csak olyan sebészek jönnek ki, akik idős korra homlok simítást vállalnak.


Köszönöm előre is!


2020. márc. 29. 00:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Vágja le a fejed tetejét, vagy mi?? Azt hiszed, hogy túl sok az agyad, minek az, ki lehet dobni?


Hajat lehet beültetni, a hajbeültetés szót keresed szerintem. Azzal szokták a homlokot takarni...

2020. márc. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a homlok a koponya része, ezért nem fognak belőle lefaragni, nyilván. Tudod, a koponyán belül helyezkedik az agyad, ami megalkotta ezt a kérdést is. Szóval nyilván, ilyen nincs. Ahogy az első is írta, hajbeültetést lehet csinálni maximum.
2020. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a nagy okosoknak a válaszokat, nyilván nem azért kérdezem, mert ez a műtét már létezik más országokban, és utána néztem csak nincs kedvem kirepülni Angliába vagy Koreába, hogy megcsináltassam, hanem azért mert kell nekem kettő nagyokos, hogy közölje velem, hogy a homlok a koponya része.


Valaki, aki ismeri ezt a műtétet, tud valakit itthon? Köszönöm.

2020. márc. 29. 01:29
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Beszarás, de tényleg létezik ilyen műtét:

[link]


Bár én szkeptikus vagyok, hogy ez hogyan tudna működni, mert továbbra is úgy gondolom, hogy a homlok méretét a koponya határozza meg. Na jó, így lehet, hogy valamivel lejjebb tudják húzni a hajat, szóval többet takar. De valójában nem a homlok lesz kisebb...

2020. márc. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt megnézném, hogy valakinek hajhagymákat kezdenek el oda rakni a homlokára. XDD

Szerintem elég logikus, hogy a hajvonalat húzzák le.

2020. márc. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen logikus, hogy hajbeültetéssel oldják meg és nem a koponyát formázzák. Keress olyat aki csinál hajbeültetést, elég sok ilyen van és utána konzultálhatsz az orvossal, hogy a cél a homlokod kisebbítése. Itt egy video amúgy hogyan is működik ez:

[link]

2020. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de hajbeültetéssel sokkal drágább, és hosszabb megoldani.

Egy olyan dolgot, amit a vágós megoldással egyszeri 2 órás műtéttel meg tudnak oldani, a hajbeültetősdi 3-4 alkalom alatt tud elérni, és ilyenkor minden alkalommal hátul levágják a hajat, hiszen hosszú hajat nem tudnak kiszedni a koponyából stb stb

Tehát túl sok herce hurca...

2020. márc. 29. 13:29
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia. Talaltal azota valamit? En egy koreai oldalon talaltam. Engem is érdekelne. De magyarul nem talalok errol semmi információt


[link]

2021. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmit nem találtam sajnos. Szerintem ebből korea lesz. Ez a hercehurca után amúgy is tervezek kimenni, szóval már akkor meg is tudom ott csináltatni...

Láthatod, hogy itt a kedves válaszolók milyen segítőkészek voltak...

2021. júl. 29. 17:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, latom sajnos. En is nézegettem mar hogy lehet kimenni de a repulojegy nagyon draga. Angolokhoz olcsobb kijutni. En pl kicsit felnek Koreában hogy hogy smint merre foleg egyedul, egy mutet utan. Ez ev vegen akarok konzultációra menni Karasz Tamas-hoz esetleg rakerdezek, hogy tud-e valamit errol.
2021. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!