Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki szilikonmelleket csináltat...

Aki szilikonmelleket csináltat magának, annak örökre megoldódik az élete?

Figyelt kérdés
Jobbnál jobb pasik közül válogathat, és soha semmi anyagi gondja nem lesz?
2020. ápr. 9. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez ugye valami rossz vicc akar lenni? Ez nem a Humor kategória, bár oda is kevés lenne.
2020. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, dehogy!😅 aki a testéből él annak lehet.
2020. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Személy szerint amelyik pasikkal beszéltem (baráti köröm), legtöbbjük azt állította, hogy irtózik a szilikon melltől.

A párom azt mondta, hogy neki szakítóok lenne ha megcsináltatnám a sajátom.

2020. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%
Nem fog ettól biztossan max magának fog tetszeni jobban.Nő az önbizalma igy jobban tud ismerkedni. Az anyagi gondjait munkával tudja megoldani.
2020. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem viccnek szántam.

Esetleg aki megcsináltatta tudna írni pozitív és negatív dolgokat?

Priviben is jöhet.

2020. ápr. 9. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Nincs közük egymáshoz
2020. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

2-es vagyok.

Én egy éve csináltattam. Negatív, hogy baromira fájt. Sokkal jobban, mint amire gondoltam. Volt már hasi műtétem, meg egy császárom, de ez ezeket is felül múlta. De megérte😁 4 napig fájt, utána semmi, de tényleg semmi fájdalom.

Azon kívül eddig csak pozitív. De nem ilyenek, amire te gondolsz, hogy jobbnál jobb pasik közül válogatok meg ilyenek. Nem is szoktam “kipakolni” őket, nem is nagyon van kivágott felsőm. Férjem van és gyerekem, nem ez miatt csináltattam. Kizárólag magam miatt! Jól érzem így magam.

Élvezem, hogy akármilyen fürdőruhát felvehetek, jól áll, persze ebből sem hordok falatnyi bikiniket, de régen nagyon nehezen találtam olyan fürdőruha felsőt, ami passzol. Most meg, akármit felveszek jól áll😁

Nem kell extra push up-os kényelmetlen melltartókat vadásznom, megteszi akármilyen melltartó.

Az is pozitívum, hogy így sűrűbben eljárok ellenőrzésre. Előtte szerintem soha nem voltam mell ultrahangon, most fél évente/ évente járok.

És a legfontosabb, hogy tetszek magamnak😊

2020. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!