Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk! Meg kéne csináltatnom a...

Fiúk! Meg kéne csináltatnom a mellem?

Figyelt kérdés

50 kg vagyok, és 168 cm. Lefogytam 15kgot és ezzel a mellem több mint “fele” ida is lett. Nagyjából 70A-s méret lettem így. (Pasiknak:fogható de kicsi)

Viszont végre az életbe először tetszek magamnak, semmiképpen sem szeretnék vissza hízni.

Az érdekelne hogy van olyan pasi aki ezt nem látná hátránynak/nem kéne elviselnem hogy egész életemben nagy mellű nőket bámul a pasim?

Vagy szerintetek lépjek túl a dolgon egy mű mellel?



2020. máj. 11. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Hát nekem nem jönnek be sem a gebe nők, sem a kis mellűek. Bocs!
2020. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a válaszod!

Kicsit félreérthetően fogalmaztam, valóban, így újra elolvasva.

A kérdés az lenne hogy azok akik a vékony nőket szeretik, ha választani kell jobban preferálják a mű mellet, vagy a kis mellet?

2020. máj. 11. 14:31
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a kicsi mellel nincs bajom, de a szilikon már hátrány lenne.

Nagyon elfogadó vagyok, az se baj ha elől, hátul lapos a csaj, de a szilikon már óriási hátrány lenne.

2020. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

A te dolgod.

Nekem nem jönnek be a műnők - a kis mellűek annál inkább -, de nem is hinném, hogy nekem akarnál tetszeni.

2020. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ne a melleidet csináltasd meg, hanem keress egy normális pasit.
2020. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írok.

Ha megműteted a melled, akkor csakis magadért tedd! Ne fiúkért. A legtöbb pasi nem is szereti a mű mell fogását.

Inkább tanuld meg szeretni önmagadat.

2020. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Segg ember vagyok szóval ki vagyok bèkülve a kis mellel.
2020. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy pasit, aki elfogad így.
2020. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Szia.

Szerintem felesleges. Mármint... persze szép egy "nagyobb" mell, de szerintem ilyen nagyon nagyon hátul van. Arc és a kisugárzás sokkal fontosabb illetve az igényesség.


Ha meg akarod csináltatni azt magad miatt. Viszont azzal számolj hogy a műmell optikailag ruha alatt szép legtöbbször, valóságban pedig elég "keménynek"/"masszívnak"-nak tűnnek, nincs meg az a természetes esés legtöbbször. Illetve ha jól tudom akkor 10 évente cseréltetni kell az implantátumokat.

2020. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
A kicsi, de fogható mell szerintem teljesen oké. A pasid meg valószínűleg néha úgyis arról fog álmodozni, amit te nem tudsz neki megadni (ha nagy melleid lennének, akkor kis cicikről).
2020. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!