Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan plasztikai...

Létezik olyan plasztikai műtét amitől alacsonyabb leszek?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat szeretnék kapni, előre is köszönöm! :)

2020. máj. 28. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Lábamputációnak hívják.
2020. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik.

Az alsó lábszáradból kivágnak egy darabot. Komolyan létezik ilyen.

De sokáig csavarok, vasak fogják összetartani a lábszáradat, és hegek is maradnak vissza.

2020. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Létezik bizony. A 3/3-as hozzászóló el is mondta a lényeget.


Sokáig tart a rehabilitáció is, és szerintem iszonyú fájdalmas.

2020. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arról esetleg utolsó két válaszolónak (akiknek nagyon köszönöm a válaszát :)) nincs valami információ hogy hol lehet ezt megcsináltatni?
2020. máj. 29. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy bárki Magyarországon végezne ilyen műtétet.


Miért érdekel a téma? Bevállalnád? Ilyen magas vagy?

2020. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem vészes a magásságom de gondolkodom rajta eléggé, simán bevállalnám de csak akkor ha nem tart évekig a teljes felépülés, amire az én agyam szerint kevés az esély. Végülis csak kíváncsiskodok ki, mit tud a témáról
2020. máj. 29. 23:40
 8/11 anonim ***** válasza:
A felépülés olyan, mintha mindkét lábadat eltörted volna egyszerre. Ugyanúgy be lesz gipszelve, az úgy 6-8 hét, attól függ hogy gyógyul. Az elején semennyire sem lehet ráálni, majd folyamatosan lehet terhelni. Ez idő alatt az izomzat is sorvad, annak is újra kell épülnie. Teljes felépülésnek alsó hangon is legalább fél évet mondanék, de inkább több. És még utána is eltart egy darabig amíg újra a régi leszel.
2020. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Sajnos nem tudom, hol végeznek ilyen műtétet, én is csak hallottam/olvastam, hogy létezik. Szerintem hivatalosan, szabályos keretek között akkor végzik el, ha a magasságod súlyosan rontja valamilyen okból az életminőséged vagy erősen korlátoz alapvető élettani dolgokban.

Bár ha arra gondolok, hogy régebben mennyi abortuszt végeztek teljesen illegális és életveszélyes módon, akkor szerintem ilyen műtéteket is megcsinálnak sutyiban magukat orvosnak nevező hentesek (és nem, nem vagyok abortuszellenes). És mivel ezeket az "alacsonyító" műtéteket felnőttkorban végzik el (gondolom), így a felgyógyulás, regeneráció is sokkal tovább tart.



Milyen magas vagy amúgy? Gondolom lány vagy, mert fiúk ritkán aggódnak ha túl magasra nőttek.


Én 172 cm vagyok (és lány) és nem bántam volna, ha növök még pár centit, a genetika adta volna, de hát nem...de legalább a tesóm nem hagyott le :D

2020. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen létezik, de iszonyú fájdalmakkal jár. Egyszer láttam erről egy filmet. Hosszú csavarok fognak hetekig kiállni a lábszáradból és vasakkal lesz összeszorítva. Hetekig fekszel utána, úgyhogy lehetnek szövődményei. Viszont szerintem a magas emberek sokkal szebbek.
2020. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!