Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítása Budapesten?

Anyajegy eltávolítása Budapesten?

Figyelt kérdés
Akinek van vele tapasztalata, az kérem írja meg. Csak plasztikai sebész jöhet szóba, mert több kicsi anyajegy van az arcomon, amelyeket nagyon szépen kell eltávolítani, hogy ne legyen feltűnő a heg. Dr. Pataki Gergelyt ne írjátok, mert azt a klinikát már felhívtam ahol dolgozik, de ő ilyen kis kaliberű dolgokkal már nem foglalkozik, mert annyi megrendelése van.

2020. jún. 4. 19:09
 1/2 anonim válasza:
Ugyan nem plasztikai sebész, és nem is Budapest 😀, de nekem Dr.Török Klára (Gödöllő) távolított el jó pár anyajegyet a Santemed Magánklinikán. Jó szívvel ajánlom. Korábban voltam plasztikai sebésznél ezügyben, TB alapon, az nagyon csúnya lett...
2020. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2020. jún. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!