Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás férfiként?jó...

Zsírleszívás férfiként?jó plasztikai sebész?

Figyelt kérdés
Normál alkatú 20 as éveim közepén jàró ember vagyok,de tinikorom óta küzdök a férfi mell elzsífosodásával ezt szeretném eltüntetni edzek(személyi edzővel),egészségesen étkezek,de többen tanácsolták a zsírleszívást.Hormonvizsgálaton voltam és minden rendben,úgynéz ki én a melleimen tárolom a zsírt ami nem túl esztétikus.Ajánljatok nekem jó plasztikai sebészt erre a műveletre az ár annyira nem számít inkább azért kérdezem mert ismerősi körömben semmi referencia.köszi.

2020. jún. 6. 03:44
 1/2 anonim válasza:
2020. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dr. Tóth Andrásnál van férfi mellplasztika, és lézeres zsírleszívás is, amivel nagyon gyorsan letüntetheti a felesleget! :)
2020. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!