Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a Zimány Linda csak 34 éves de 45-nek néz ki?

Figyelt kérdés

Ezt nemcsak én mondom képek alapján, hanem egy olyan ismerősöm is aki látta őt élőben.


Jó, tudom plasztikáztatott, de csak emiatt nem lehet. Ismerek olyat is aki hasonló korú mint ő, mértékkel vett igénybe ilyen beavatkozásokat, mégse látszik rajta. (Ha nem mondja nem veszem észre).


Én is ennyi idős vagyok, igaz én nem plasztikáztattam de engem pont hogy mindig fiatalabbnak néznek.


Szóval, Zimány Linda miért tűnik idősebbnek? Talán a túl sok botoxtól? Vagy mástól?


Képek:


[link]


[link]


[link]


(Mielőtt valaki azzal jön biztos irigykedek, elmondom, nem akarok úgy kinézni mint ő és nem fogok plasztikáztatni).



2020. jún. 28. 16:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

Kifejezetten szép lány volt fiatalabb korában, de elkezte a plasztikát, és teljesen eltorzult az arca.

Kár érte, ma már egy a sok plasztikázott Maca közül, és tényleg idősebbnek néz ki.

2020. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
Csak ismételni tudom az egyest!
2020. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%

Túltolta.


Mint egy jól karban tartott 40-es.

2020. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem szép nő, csak sovány, ezért csontos az arca, ezért tűnik kicsit idősebbnek néhány képen.

Én még így is cserélnék vele, 21 éves vagyok és 26-nak néznek, mert csúnya lófejem van és rossz minőségű a bőröm. :(

2020. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
10%
Vegigneztem az instajat. Szeretnenek csak a 45 evesek igy kinezni :DD 20-nal nem nez ki tobbbnek, jo csaj.
2020. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég!


Én már meg sem ismertem - akárki is tanácsolta neki a plasztikáztatást, nem barátja....

2020. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kinéz úgy, mint egy 35 éves...
2020. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

Engem is mindig idősebbnek néztek legalább 5 évvel, pedig én nem plasztikáztattam.

Sőt, a másfél éves kislányomat is mindenki idősebbnek gondolja. A férjem pedig 5-10 évet simán letagadhatna.

Egyszerűen genetikailag ilyen az arcberendezésünk + valószínűleg az öltözködésünk is. Örülj neki, hogy téged fiatalabbnak hisznek.

Egyetértek az előttem szólókkal: szerintem is szép nő volt, most meg tucat plasztik maca lett.

2020. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%
Fiatal korában nagyon szép volt, de a rengeteg botox tönkretette. Kár érte.
2020. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

"Vegigneztem az instajat. Szeretnenek csak a 45 evesek igy kinezni :DD 20-nal nem nez ki tobbbnek, jo csaj."


Ja, hát az agyonretusált képeken nincs is baj a külsejével.

2020. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!