Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr.Krasznai Zsoltnal mennyit...

Chokkanch kérdése:

Dr.Krasznai Zsoltnal mennyit kell adni a dokinak kontroll vizsgálat után? Mellnagyobito műtétem volt és 6 év utan most ellenőriztetném.

Figyelt kérdés
Csak az irjon aki konkrétan Nála járt

2020. jún. 30. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem jártam nála de kontrollért nem kell fizetni általában, bár nála szerintem biztos, amilyen árakon dolgozik. :D :D :D :D Majd elmész és megtudod.
2020. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom 30-50e a kontroll.
2020. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan az a válaszadó érdekelne aki már járt nála,ezt ki is irtam a kérdésemnél!Azon belül is az, hogy ha nem is kell a szolgáltatásért fizetni a recepción a dokinak kell-e, illik -e pénzt adni zsebre? Ha igen akkor mennyit adtatok?
2020. júl. 6. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Istenem adj amennyit akarsz.

Ha valaki azt írja 50 ezret adott te is annyit fogsz?

Egy az, hogy korrekt és normális orvos kontrollért nem fog pénzt elkérni. Amúgy meg 6 év után milyen kontrollra mész? :D Az már nem olyan mint az első időkben.

2020. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha ingyenes lenne mi a tökömért dugnál a zsebébe 20-40ezret?? Miért is? főleg 6 év után???

Amúgy meg nyugodj le biztosan 30-50ezer ott egy kontroll vizsgálat de ha ezenkívül is akarsz neki adni pénzt te dolgod :D de inkább adnád nekem ,mint ennek az orvosnak akinek a te 40ezred olyan mint másnak 100Ft.

2020. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus buta szőke vagy, bolti csöcsökkel 😀
2020. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mellplasztika utan nincs kontroll penz. Az egesz plasztika araban benne van az utana levo kontrollok ara. Ez mindenhol igy van!!

Hivd fel oket mobilon es igazolni fogjak az allitasom.

2020. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!