Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan akinek csak...

Van itt olyan akinek csak 300cc a melle műtét után de elégedett vele? Te megcsináltatnád a helyemben?

Figyelt kérdés

Eléggé elbizonytalanodtam, mert 2 éve műtötték a mellem. Előtte 75A-s melltartó is nagyon nagy volt, azóta meg 75-C-t hordok.

Melltartóban, bikiniben, kivágott ruhában szépnek/ elégnek látom általában. Ruha nélkül már kicsinek.

Nagyobbat nem bírtak akkor betenni, de mondta az orvos fél év múlva újra lehet már műteni ha szeretnék nagyobbat.

Sokszor nézek képeket és alig látok olyat akinek csak ekkorát tudtak elsőre betenni.

22 éves vagyok jelenleg, gyerek vállalás után gondoltam esetleg újból megműttetni.

Te a helyemben megműttetnéd addig ha nem vagy a jelenlegivel annyira megelégedve? Hozzá teszem jelenleg nincsen rá pénzem, most kezdenék el gyűjteni. Gyermeket vállalni a 30-as éveim eleje fele tervezek.


• Te megcsináltatnád addig a helyemben?

• Van itt olyan akinek csak ekkorát tettek be de még is elégedett vele?



2020. júl. 4. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én biztos igy hagynám.

Mekkorát szeretnél amúgy? A 75 / C nem kis méret.

2020. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Én biztos hogy nem műttetném újra, nem tudom mekkora a 300cc de a mellméretem arányaiban tetetnék be, ha műttetném.

Magyarul, ha A kosaras voltál, akkor a B vel is szép lehet, ráadásul természetesebbnek hat.


De térjünk vissza, hogy neked eleve C kosaras lett.

Válaszom: semmiképpen nem tetetnék be nagyobbat.

Személy szerint k. szarul érezném magam ha csak egyetlen férfi is rájönne, hogy mű, mert rohadtul szégyellném hogy ezzel akarom "eladni" magam. Utcán oké, de ismerkedni, ágyba vele, már gondot okozna nekem.


De te tudod, ha reklámozni akarod hogy műtött, akkor nem szóltam semmit.

Nem vagyunk egyformák, ez is egy vélemény.

2020. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én semmiképpen sem tetetnék be a helyedben nagyobbat. Amikor megcsináltattad gondolom teljesen elégedett voltál vele és örültél, hogy akkora lett. Mostanra viszont már megszoktad és csak azért akarsz még nagyobbat. De ha mégis megcsináltatod, szerintem gyerekvállalás után lenne a legjobb, mivel a terhesség alatt (és utána) sokat változik a melled.
2020. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

A ferfiak megvesznek a nagy szilikonmellekert. Meg soha senki nem panaszkodott. Mindenki odavan erte.

Csinaltasd meg. Csak videken van elterjedve az odivatu alszent felfogas,hogy,amin latszik,h mutott,az csunya vagy nem szeretik.

2020. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ez nyomós érv, hogy a férfiak meg vannak veszve érte, ezért már érdemes kockáztatni az egészségemet és kés alá lefeküdni.

Ha már mással nem tudok érvényesülni... 😀😀😀😀

2020. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%

Nekem nulla alapra raktak be 300cc-t. Nagyon szép szerintem a formája, de én se vagyok elégedett. Nekem 75/B a melltartó méretem.. 170cm vagyok és 56kg. Elégnek kellene lennie mindenki szerint, de nekem pont az olyan tetszik amin ott van az a "mű hatás". Most megyek újra orvoshoz konzultációra és elmondja majd hogy mekkorát tud újra berakni.

3 éve van bent ez az implantátum 🙂

Az volt a kérdés, hogy megcsináltatnám e a helyedben. Ha csak 160 cm vagy akkor neked elég mert gondolom akkor keskenyebb is vagy. Viszont ha a magasságod olyan mint az enyém, akkor csináltasd inkább. Legyél boldog vele.

Már 2 éves a kérdés nem tudom végül mire jutottál? Lehet már megszoktad ami van.

Én elmondom neked, hogy push upot kell használnom hogy legyen dekoltázsom😒 neked van? Ha van akkor elég 😊😉

2022. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Van egy csoport facebookon oda érdemes belépned. Plasztikai Sebészet a neve. Falus György van a borítóján nézd meg.

Meg van egy olyan ,hogy Plasztika, esztétika. Annak valami rózsaszín a borítója. Oda van zárójelbe írva hogy az eredeti.

Ezekbe lépj be ha még gondolkodsz. Sok tanács van és segítség.🙂

2022. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!