Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fenék plasztika Kb mennyibe...

Fenék plasztika Kb mennyibe kerülhet? Mi a vélemenyényetek róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Gondolkozok a fenék plasztikán

Sajnos nagyon nem vagyok meg elégedve az alakommal ☹️

És nincs önbizalmam se ez miatt

Tudom hogy az edzés segít rajta de gondolom sokkal nagyobb nem lesz tőle... És kell ahhoz idő míg látványos lesz

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

25L


2020. júl. 30. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nagyon bejon!!


Letezik meg hidrofilling . 5 evig marad meg es toltik. Kb fel oras beavatkozas es mehetsz a dolgodra!!


Csinaltass meg mindent ,ami tetszik!

Egyszer elunk.

N

2020. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem maradj az edzésnél amíg látod, hogy van eredménye aztán térjünk erre vissza. Kevésbé rizikósabb út.
2020. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg. Szépek!
2020. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az en velemenyem az, hogy a lusta nok megoldasa.. soha nem fekudnek kes ala es kockaztatnam az egeszsegem egy olyan dolog miatt, amitsajat szorgalmambol is feljavithatok/elerhetek.

Pl. egy brutal elallo ful, vagy oriasi orr eseteben (ha az adott szely eletet tenyleg megkeseriti) meg megertem a mutetet, na de fenek?!

Lusta vagy lemenni az edzoterembe?

2020. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bazsi28i válasza:
100%
Lehet lusta, de lehet hogy csak szimplán genetikailag lapos a feneke.. Abból edzéssel sem lehet szép 'brazilos' popsi. Ha értenél hozzá nem írnál ilyeneket. Nézz meg sok női fitness gurut, csupa izom a popsi de sokaknak lapos. Genetikailag lapos popsibol nem lesz edzéssel szép kerek brazil popsi.
2021. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek lesz nagy kerek feneke az edzéstől. Mint ahogy valakinek alapol is ilyen valakinek meg lapos.
2021. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!