Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki hosszabb idő után végül...

Aki hosszabb idő után végül kivetette a mellimplantátumait, mesélne?

Figyelt kérdés

Nekem már 10 éve van, szép munkát végzett a doki, nem látszik műnek. Annak idején egy álmom vált ezzel valóra, mivel mindig is deszka voltam.


Még kismellűként ismertem meg a most már férjemet, ő szeretett úgy is, de megértette hogy ez mennyire fontos hogy végre ne legyen kisebbrendűségi komplexusom.


Azóta 3 gyermekünk született, és az anyasággal együtt érkezett meg bennem a "na most már kerek a világ" érzése, már egyáltalán nem gondolom hogy egy nagyobb mell tesz valakit nőiessé vagy sem.


Sőt, igazából már sokszor zavar a nagy mell... (75A ból lettem 85C).

Sportoláskor akadálynak érzem, a tapintását sem szeretem már, és régóta meglévő ciszták miatt is fájdogál. Ruhát, fürdőruhát is nehezen találok, felül mindig "nagydarabnak" érzem magam,


Egyszóval, sokszor gondolok arra hogy kivetetem az implantátumokat. De sok bennem a kérdőjel, így nagyon örülnèk ha írna valaki, aki végül így döntött:

- mennyire ereszkedett meg utána a bőr?

- kellett-e korrekciós műtét?

- milyen lett a végeredmèny?

- nem bántad-e meg? Nem jött vissza újra a kis mell miatti rossz érzés?

- mennyibe került ez a műtét? Mennyi volt utána a felépülési idő?


Nagyon köszönöm előre is, ha írtok!


2020. júl. 31. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Először javaslom egy pszichológus felkeresését.

Bár igazából erre már 10 éve is szükség lett volna.

2020. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de most nem a pszichés oldalról van szó.


Ha van konkrét tapasztalatod vagy ismerősöd, aki hasonló műtéten esett át, akkor megköszönöm, ha megosztod.


Ócsárlást, beszólást, leszólást, látatlanban okoskodást kérlek tartsd meg a tarsolyodban, nem segítenek semmit.

2020. júl. 31. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én három éve csináltattam meg a melleimet, de most vagyok azon a ponton mint te. Megbántam hogy ezt tettem a testemmel.

Kíváncsian várom, hogy lesz-e valaki aki már átesett a műtéten, és leírja a tapasztalatait.

2020. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Facebookon a plasztikai sebészet csoportban vannak, akik átestek már ezen és leírják a tapasztalataikat.
2020. aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a facebookos tippet!

Ha csatlakozom egy ilyen (gondolom zárt) csoporthoz, azt lathatják az ismerőseim?


Kedves 3-as, sajnálom, hogy te is ezt érzed.:( Kívánom, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!

2020. aug. 1. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha beszélsz egy plasztikai sebésszel. A konzultáció legtöbb helyen ingyenes. Ő el tudja mondani, hogy mire számíthatsz. Minden eset más. Lehet, hogy xy bőre megnyúlt jobban, ezért jobban lóg, vagy pont fordítva.

Szerintem az, hogy műtét után milyen lesz a térképed és az önbizalmad, nagyban függ attól, mennyire vagy elégedett a végeredménnyel.

2020. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Azóta mi történt, kivetetted?

Én is gondolkodom a műtéten.

2020. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia, ne haragudj csak most láttam h írtál. Még nincs kivéve, de már felvettem a kapcsolatot az orvosommal, hamarosan konzultálunk.

Alig várom h kint legyenek ezek a vackok...


Te miért vetetnéd ki kedves 7es válaszoló?

2021. márc. 11. 01:35
 9/11 anonim válasza:

En is szeretnem kivetetni de meg csak korulbeluli arat sem latok erre vonatkozoan. Irtam 3 dokinak asszem. Egy valaszt sem kaptam.


Ausztriaban elek szoval nem egyszeru a helyzetem ha otthon vetetnem ki.


En nagyon megbantam az egeszet. Nem is lett tul szep, azota hiztam is 12 kilot. Hatalmask lettek mert en vilageletben mellre hiztam es onnan is fogyok eloszor.

Ezert is lett logos plottyedt terhesseg utan es ezert csinaltattam meg.

Most ujra undorodom tole es a pokolba kivanom. A 72 kilombol szerintem 17 kilo a mellem.


Mozgasban alvasnal, oltozkodesben zavar.


Ugy tudom nehezebb mutet mint a felvarras mivel a tokot js el kellene tavolitani. Es veszelyes is.


Cikket se talalni a tapasztalatokrol. Szova nehez ugy. A dokit is a pokolba kivanom.

2022. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Nagyon átérzem amit írtàl! Én végül 1 hónapja túlvagyok a műtéten. Nem tudom elmondani sem, mennyire nagy megkönnyebbülés. Dr Vicziàn Csabánál voltam, teljes tokeltávolítással, felvarrás nèlkül. Csak jókat tudok róla mondani. A műtét utáni felèpülés sokkal könnyebb mint beültetés után! Persze függ a beültetés módjától is. Úgy tudom izom alatti esetében azért keményebb a felépülés, illetve nyilván egy esetleges felvarrás is rosszabb. DE akkor is megéri! Ne habozz, gyűjts infókat és vágj bele! Időzített bombák az implantok.. Ha tudsz angolul, van egy fb csoport, a címe: Breast Implants - explants and recovery. Ritka jó csoport, támogató, empatikus nőkkel, és kb minden kérdésedre találsz/kapsz választ. Szívből kívánom neked hogy hamarosan te is meg tudj szabadulni ezektől a műanyag vackoktól!
2022. máj. 14. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!