Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért övezi gyűlölet az olyan...

Miért övezi gyűlölet az olyan embereket akik plasztika műtétet csináltattak maguknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. A világon vannak csúnya emberek, akik emiatt negatív dolgokat kaptak az élettől.

Ha egy ilyen műtét után valaki attraktívabb, magabiztosabb lesz, jobban érzi magát a bőrében, miért kell leszólni, beszólni, gyűlölködni emiatt?

Ez nem egy olyan dolog amivel másnak ártana, vagy rosszindulatot érdemelne.



2020. aug. 11. 13:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ugy kerdezel, hogy allitasz valamit ami nem igaz. Milyen valaszt szeretnel olvasni?
2020. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1: konkrét példát mondj, amiben nincs igazam. amúgy mindenki olyan választ ír amilyet szeretne.

( persze lehetőleg a kérdésre válaszolva :) )

2020. aug. 11. 13:50
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

Véleményem szerint csak egy ok miatt elfogadható a plasztikáztatás, ha valaki balesetet szenved és akkor sérül meg nagyon csúnyán.


A többi plasztikáztatás, pl. mellnagyobbítás, szájfeltöltés..stb. csak az önbizalomhiányos, önutálattal küzdők csinálják, akik képtelenek úgy elfogadni magukat, ahogy vannak. Nem lesz attól szebb valaki, ha feltölti valaki a száját.

2020. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én 40 évesen kicsit feltöltettem a ráncaimat. Természetesen, nem ordít az arcomról, hogy volt egy kis beavatkozás. Évente járok. Most, 45 évesen kb. 37 nek nézek ki.
2020. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2: én ezt értem, de ha ő jobban érzi magát tőle, mi azzal a gond?

az általános reakciók egy plasztikáztatott emberre, hogy : idióta, r*banc/f*sz, műember

2020. aug. 11. 15:35
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Irigység pl
2020. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

Irigység?

Mi irigylésreméltó lehet azon, ha valakinek is alá kell feküdnie bármilyen okból...

2020. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
*kés alá
2020. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Férfiként nem szeretnék a műmell alatt műszívet találni! Márpedig aki műnőt csinál magából az nagy valószínűséggel csak saját magát szereti. Továbbá az emeleten is komoly bajok lehetnek!
2020. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem ismertek plasztikazott szemelyt. Oruljetek, h nem elitek at azt, ami oket oda vezeti.

Most nem a “ baratnom megcsinaltatta, akkor en is szetbarmolom az amugy szep cicimet” tipusu birkakra gondolok, hanem, akik tenyleg szenvednek tole.

2020. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!