Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól lehet orrot...

Hány éves kortól lehet orrot plasztikáztatni?

Figyelt kérdés
És akinek már volt, milyen tapasztalatai vannak? Én már nagyon régóta gondolkozok rajta hogy megműttetem, csak nem tudom hány éves kortól csinálják meg. Régebbi kérdéseket olvasgattam ezzel kapcsolatban, ott azt írták 18-tól lehet. Azóta ez változott? 16/L

2020. aug. 16. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én várnék vele ilyen 20ig kB addig még sokat változhat az arcod.
2020. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kortól már lehet, addig szülői beleegyező nyilatkozat kell. Egyébként tényleg nem érdemes 20-25 éves korig műttetni magadat, mert addig sokat formálódik az arcod, az orrod, és lehet, hogy ennyi idősen már nem is fogod szükségét érezni. És orvosfüggő is, van, aki gondolkodá nélkül elvállal, de ha szép végeredményt szeretnél, akkor nagyon meg kell nézni az orvosokat, hogy milyen munkáik vannak.
2020. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18 éves kortól lehet, nekem most, 21 évesen műtötték meg az orrom.

Teljesen meg vagyok elégedve, már most nagyon tetszik a formája. Ha nagyon zavar mindenképp vágj bele, nagyon minimális kellemetlenséggel jár a felépülés. (Legalább is nekem így volt, a legtöbb tapasztalat pozitív volt amit olvastam.) :)

2020. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!