Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki beszéljen le a mellplas...

Valaki beszéljen le a mellplasztikáról. Milyen hátrányai, veszélyei vannak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 06:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

[link]


[link]


Saját magadnak kell döntened, és nem másoknak lebeszélni vagy rábeszélni dolgokra. Elég gáz hogy így gondolkodsz, de mondhatnám azt is, hogy ez sajnos szánalmas. Másoktól függsz, mások véleménye érdekel, másokra hallgatsz, szeretnél valamit, de bizonytalan vagy, ezért folyamatos befolyásoltságot vársz, nem vagy elégedett a testeddel, mellnagyobbítást szeretnél, de közben meg beszéljenek le róla. Talán előbb a fejedben kellene rendet tenned.

2020. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Írd be youtubon,hogy mea gold:megbàntam a mellműtétet.De van még egy video,amiben pont erről beszél.Nem tudom ide linkelni,de biztos megtalálod.
2020. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a téren én senki vagyok, ám te vagy a valaki!

Következik ebből, hogy egyedül te tudod magad lebeszélni róla!

2020. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy nem is te szeretnéd?
2020. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
figyelj, én nem beszéllek le róla, sőt. Elmondom neked, hogy nőként 40 évesen már bánom is hogy nem szépítettem magam, sokkal jobb lehetőségeim lettek volna az életben. De én is úgy voltam vele, mert mindenhonnan az jött hogy fogadd el magad, akinek kellesz így kellesz stb, de most már ott tartok hogy ennyi idősen muszáj volna plasztikáztatni, mert már nagyon látszik rajtam a kor, az arcomon, mellemen és igen, az emberek hozzáállása is más az idősebbekkel. Alaposan végigmértem magam és életemben most először figyeltem meg magam alaposan és először vetettem más nőkkel össze magam. Most néztem meg igazából, hogy ha egy férfi kilép az ajtón milyen nőket lát, mi jön vele szemben az utcán, plázában, reklámban, filmben. És rájöttem hogy hiába gondoltam magam csininek, jó nőnek, a közelében sem voltam annak. Nagy és görbe orrom van, miközben egy csomó nőnek szép egyenes és nem világlik ki az arcából. A bazi nagy anyajegyem se zavart a mellemnél, sőt még azt hittem szexepil, utólag most megkérdeztem a férjem, azt mondta mindig is ronda volt, de szeretett ezért elfogadott. Elolvastam egy csomó kutatást, hogy bemegy egy csaj egy bárba különböző kosárméretekkel és ott is világosan le volt írva hogy két-háromszor több pasi ment oda a nagyobb mellűhöz mint a kisebb mellűhöz, sőt még kosárméretnüvekedéssel arányosan nőtt a megkeresések száma. Ugyanez a szőke haj, sőt még az is számít hogy állásinterjún vagy randin éppen mesntruálsz-e. Azóta már azt is tudom, mert az én időmben mikor fiatal voltam, még nem volt gyakorikerdesek ahol a pasik leírták hogy nekik bababarcú csaj kell, nem kampósorrú stb. Most hogy 40 vagyok, nyilván a kuyta se néz rám, sőt ezt a kort már ki se listázzák a férfiak, csak 30 éves korig. És ha valakinek mégis elmondom mennyi vagyok, az első kérdés hogy oké, de nézel ki 10 évvel fiatalabbnak? Merthogy már ez is elvárás hogy fiatalbbnak nézzé ki mint ami vagy. Ez még csak a párkeresés. Most voltam fogorvosnál, kizárólag fiatal, sovány, nagymellű nők voltak a recepciósak. Van is az a kutatás, hogy a szép embereknek pozitívabb belsőt tulajdonítanak és több kutatás is mutatja hogy sikeresebbek álláskeresésénél is stb. Nyilván kell hozzá belső is, de a külső sajnos baromi fontos. Tudom gusztustalan és sokan mondják hogy fúj műnő, de a férfiak sajnos csak a kelem annához tudnak viszonyítani, amúgy a valósságban egy ízlésesen feltöltött mellet szájat észre sem vesznek, sőt azt hiszik, az a természetes és már ez az elvárás. A távol keleten már rég tudták hogy a siker és a külső összefügg. Akármennyire is fáj, az emberek így működnek és ezen túl kell lendülni. Nem kell görcsösen megfelelésre törekedni, de amit csak ki tudsz hozni magadból a modern kor vívmányaival, hozd ki és arasd le a babérokat. Van kockázata is, főleg most vírus idején, ezért nem mondom hogy mindenképpen tedd meg, de te tudod hogy a te életedhelyzetedben egy műtét mekkora pluszt hozna...ez alapján mérlegelj. Mindenesetre én a lányomat már szokatom hozzá hogy szépen ápolja magát, próbáljon divatosan öltözködni és hogy a külső igenis fontos. Nem fogom neki azt mondani, mint amit nekem mondtak gyerekkoromban hogy " minek neked annyi ruha, minek kell neked smink, áhh, mit urizálsz,..a külső úgysem számít..."
2020. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

A kismellek igenis szépek. Én imádom a kismellű lányokat. Jól állnak rajtuk a haspolók és sokkal feszesebbek is. A plasztikázott nem az igazi, jobb a kicsi puha tapintású mint a nagyobb de kemény.:/

L

2020. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

A mellplasztika eredménye ritkán végleges. Az implantátumot körülvevő szövetek ugyanúgy megereszkednek az évekkel, mint ha nem lenne ott az implantátum. Eredmény: Nagyobb mell fog lógni. Következmény: Fél-egy évtizedenként elégedetlen leszel a melleddel, és újra megcsináltatod - amíg a szervezeted és a pénztárcád bírja. Vagyis ha egyszer rászánod magad, többé-kevésbé életformává válik, irányítani, befolyásolni fogja az életedet.

És akkor még csak a sikeres beavatkozásokról beszéltem.

Láttam már katasztrofális eredményeket is. A műtéti heg mindig látszik. Hogy mennyire, az több dologtól függ, és ebben csak egy tényező a sebész ügyessége. Hogy mennyire szépen vagy feltűnően gyógyul a heg, az egyénfüggő. Ha volt már mély vágással járó műtéted, sérülésed, akkor tudhatod, hogy hasonlóra számíthatsz. Ha minden rendben megy. Ha szövődmény lép fel, az a heg kinézetén is rajta hagyja a nyomát.

Több műtét --> több heg.

Ha nagyon elégedetlen vagy a melleddel, akkor valszeg sok mindent kell változtatni rajta --> több heg, nagyobb hegek. Ha nem kell sok vágás, akkor nincs nagy baj a ciciddel, békülj ki vele.

Amikor a sebész megmutatja neked a portfolióját, képeket az eddigi munkájáról, a legjobb eredményeit válogatja össze. Azokat is a legjobb pillanatban (gyógyulás előrehaladása). A legelőnyösebb szögből, a legelőnyösebb megvilágításban lekapott képeket látod.

Nem dicsekszik a kudarcaival, a szövődmények "eredményével", a tíz évvel későbbi állapottal. Nem vállal garanciát. Sem arra, hogy elégedett leszel, sem arra, hogy elégedett is maradsz, de még arra sem, hogy nem lesz szövődmény.

Menj fel prostioldalakra, és nézz meg ott is egy csomó képet. Általában feltüntetik, ha a lány melle szilikonos. Különösen a nem műtermi képeket keresd, hanem a szelfiket, tükörszelfiket, barátnő által lekapottakat. És még ezekhez is számítsd hozzá, hogy szintén válogatott, pasifogó képeket látsz. De belelátsz a valóság egy másik szeletébe is.

Láttam már megcsináltatott, de visszacsináltatott ciciket is. Leginkább egészségügyi okból, de olyant is, ami csak rosszul sikerült. Természetes, plöttyedt cicik, de hegekkel. Biztos lehetsz benne, hogy ez a lány nem vágna bele még egyszer.

Tapintásra pedig ég és föld a különbség. A szilikonos cici hozzávaló melltartóban mutat jól. De hozzávaló melltartóban jól mutat egy természetes is.

2020. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem szívesen dédelgetnék egy adag műanyagot! Az egész egy csalás.
2020. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fricu1 válasza:
100%

Műtéti veszély, egészségügyi kockázat?

Olvass utána, nézz félresikerült műtétek fotóit - ebben nem kell segítség.

De, mint férfi azt mondom - és üzenem a 40-es nőnek, aki bánja, hogy nem csináltatta már meg (párral feljebb) - lehet, hogy a bárban, sötétben több pasi megy oda hozzá, de az csak dugni akar. Egyet.

A fene akar élete végéig egy tejeszacskót gyömöszölni!

Ne akarj kirakati bábu lenni (akkor a sorsod is az lesz, lecserélnek bármikor, ha csak az számít!)

Elnézést, de talán ez a nyersesség felébreszti a hölgyet..

2020. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lolo ferrari is nagyon népszerű volt.
2020. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!