Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itthon olyan plasztikai...

Van itthon olyan plasztikai sebész, aki csinál ilyen műtétet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, linkelem miről is van szó.

[link]

Nem találok itthon senkit, aki elvégezne ilyen műtétet, de lehet csak én vagyok bamba, mert elég elterjedt dolognak tűnik.

Itthon ki csinálja meg ezt a műtétet? Mert a plasztikai sebészek oldalán csak arcplasztikát találok, de az meg öregedésre van, és egyáltalán nem az amire én gondolok.

Az is érdekelne, hogy mennyibe kerül.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 6. 01:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még egy kérdés.

Igazából van 5 kiló súlyfeleslegem, ha azt leadom fogyhatok arcból?

Mert erről is olvastam van aki azt mondja nem lehet fogyni az arcnak abból a részéből, viszont olvastam azt is hogy lehet, nyilván aki 50 kilót ad le az fog fogyni arcból, de nem tudom, hogy ez kisebb súlyfeleslegnél is így van?

Szóval akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, és megosztja annak nagyon köszönöm előre is.

2020. okt. 6. 01:37
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Lehet fogyni az arcodról is. Viszont ha az arcodon is van felesleg akkor nem biztos hogy a testeden csak 5 kiló plusz van (ezt most nem bántásbol akarom írni, de sokszor az emberek nem látják reálisan magukat)


Én is fogytam étel allergia miatt 53-kilóról 45-kilóra és látszik az arcomon is. Pedig nem voltam zsíros 53 kilósan sem.

Szóval 5~8 kiló fogyás lazán meglátszik az ember arcán is.

2020. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itthon Dr. Vincente Rodrigo specialitása, de még 2 másik helyen is végzik e szerint:

[link]

2020. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, erre a Rodrigora én is rátaláltam, de nem igazán ismerem, meg angolul se tudok, úgyhogy utána olvasni se nagyon tudtam, de most találtam róla magyarul is a linken keresztül, úgyhogy köszi. :)

#2

Amúgy lehet tényleg több felesleg van, mint 5 kiló, rosszul írtam inkább közelebb van a tízhez, de így legalább több a motivációm, mert amit írtál az elég bíztató.

Köszönöm a válaszokat.

2020. okt. 6. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Rodrigo szemelyesen ajanlotta nekem,amikor arcfeltoltesen voltam. En nem akartam,mert akkor meg rancos leszek ott az arcomon szerintem. Ez fiatalon ok,de kesobb rancos lesz a bor,osszeesik.
2020. nov. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hatossal, ez a beavatkozás nagyon csúnyán öregszik. Korai húszas években jól néz ki, 35 fölött viszont egy "faces of meth" összeállításba illenek a páciensek.
2020. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!