Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Jó döntés lenne a zsírleszívás...

Jó döntés lenne a zsírleszívás, ha ilyen sok a feleslegem? Többi lent.

Figyelt kérdés

20 éves fiúként 188 centi mellett 124kg vagyok. Probáltam edzeni, de nagyon kevés gyakorlat is hihetetlen hamar kifáraszt, akaraterőm nagyon kevés.


Fáradékony vagyok és van másik egészségügyi problémám is ami szerintem a túlsuly miatt is jelentkezhetett.


Leginkább a combomon, hasamon, mellemen és talán a fenekemen látszik, nah meg az arcomon. De a legrosszabb a hasam utána a mell.


Nehéz már ruhát is találni magamnak.


Szerintetek érdemes lenne? Árban mire számíthatok?


Változtatni szeretnék az életemen. És olyan simán eljárni akárhova, mint más ember fáradság nélkül, mert sajna úgyérzem mindig fáradt vagyok.



2020. okt. 23. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A zsírleszívás nem jár életmód változtatással. Hiába csináltatod meg, ha a kevés akaraterő miatt továbbra is sokat és/vagy egészségtelenül eszel, mert újra meghízol.

Ez ilyen: ha nem mozogsz, akkor kell idő, hogy az állóképességed fejlődjön. Ha rendszeresen csinálod egyre jobban fogod bírni, és az életed részévé is válik a sport.


Úgyhogy szerintem nem, rohadtul nem érdemes, mert hosszútávon szart sem érsz majd vele.

2020. okt. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Es meg plottyedt lesz a borod is... nem lesz feszes. Latvanyban az is rossz...


Aki nem szokott hozza a mozgashoz az jo hogy elfarad hamar..mindenki igy kezdi.


De nem adtak fel, te miert tenned? Es ezzel csak tobb energiad lesz egy ido utan, ezaltal nem fogod faradtnak erezni magadad. Raadasul boldogsaghormonokat is felszabaditasz es jobban fogod erezni magad. Es helyre johet az egeszegugyi problemad. Bonusz kent meg jol is fogsz kinezni.


30% edzes de 70% ban etrend szamit. Ami neked jo mert ha nem is olyan sok edzessel de etrenddel is tudsz mar sokat segiteni magadon. Nem fogyozni kell meg ehezn tilos. Es nem nyultapot kell enni. Annyi sok finom egeszseges ezel varaciok vannak mar.

2020. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy sokat egyáltalán nem eszek, maximum édesség az ami kifogásolható az étrendemben. De külónben normálisan eszek csak a mozgáshiány.


Ha a zsírleszívásr megcsinálnám és 80-90 kiló lehetnék, úgy gondolom, hogy a sport is könnyen menne, illetve az étrendemre is talán mégjobban figyelnék.


A gond az, hogy az életemben most jött el az idő, hogy munkát vállaljak, de úgyérzem, hogy ekkora túlsúllyal nagyon nehéz számomra bármit is tenni. Ezért látom ezt a leggyorsabb módszernek. Amugy egészségügyi okok például állandó hasmenés. Aminek tuti van valami köze az étkezésemhez illetve az alakomhoz, de talán helyrehozhatok mindent, ha nem 124 kilo vagyok, hanem mondjuk 80-90.

2020. okt. 24. 04:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Edzes helyett eloszor setalj. Napi 8-10.000 lepes gyorsan megvan.


Melle az edessegek (uditok is!) elhagyasa.


Utana erdemes edzeni, a zsirleszivast meg felejtsd el.

2020. okt. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De miért nem ajánlod?


Üditőt egy ideje már nem iszom.


Illetve nem az a baj, hogy így kéne kezdenem, hanem hamar elunom vagy nemis tudom. Tehát gyorsabb módszer kell és utána vigyáznék jobban a testemre.

2020. okt. 24. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A gyaloglasnal nincs hatekonyabb. Lehet kozben zenet hallgatni.


Ilyen nagy feleslegnel az eredmenyek is gyorsan jonnek.


A setaval lesz egy alap-szuflad (es joval kevesebb zsirod), es a kondi is jobban fog menni.

2020. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha most nincs kedved meg unod akkor szerinted majd ha a könnyű, kibújós megoldást választod akkor utána majd jobban vigyázol? Nem, pont az lenne a lényeg h megdolgozzál az eredményért. Egyébként meg nem azért megy nehezen a mozgás mert túl nagy a súly hanem egyszerűen gyenge vagy mert alig mozogsz. Ennyi. Rengeteg nagyobb darab fickó erős, meg azért nem 5 perc alatt fárad el.

Úgyhogy hiába halászol itt igenlő kommentekre, meg kötöd az ebet a karóhoz. Tessék szépen sétálni, vagy kirándulni, túrázni aztán jöhetnek a komolyabb dolgok.

2020. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pénz pazarlás.

Ha fejben nincs rendben rakva az étrend, motiváció, sport, akkor ugyis visszahizol.

2020. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Ha annyira sok a zsír akkor ahhoz plasztika is kell. Mit gondolsz ott marad a lógó bőr?? Vagy szerinted visszatapad majd?

A sima zsírleszívás akkor működik csak, ha nagyon pici zsír felesleg van.

De ennek is akkor van csak értelme ha lefogysz a kívánt súlyra és azt szépen megtartod. Egyébként tök felesleges lenne.

2020. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!