Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Széles orr plasztikája,...

Széles orr plasztikája, hogyan működik ez a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Egy éve elkezdett zavarni az orrom, oldalról teljesen rendben van, viszont szemből nagyon széles...Az érdekelne, hogy egy ilyen műtétnél igazából mit csinálnak az orral, hogy keskenyítik le, illetve hogy milyen fájdalmakkal jár stb, igazából minden érdekel, nagyon nem értek ehhez a témához😅 Előre köszi ha válaszoltok!

2020. nov. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy időpontot konzultációra, ott mindent meg tudsz kérdezni, illetve nézz utána youtubeon, rhinoplasty néven.
2020. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Szétzuzzak az orrod,mintha fél centinkent zuznak es raknak, epitenek ismet fel. Pokoli fajdalmak az első 3 napon, még a fajdalomcsillapito se hat. Mintha az egész arvodat osszevertek volna. Soha többet megegyszer!!!!!
2020. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is műtötték az orrom, egyáltalán nem volt vészes a gyógyulás, ha fintorogtam vagy nevettem kellemetlen, szúró érzés volt az első két hétben, de ezek teljesen elviselhető volt.
2020. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat☺️☺️
2020. nov. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!