Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Mikor fekudjek kés alá?

Figyelt kérdés
30 eves vagyok. Még nem szültem de a melleim nagyon csúnyán lógnak. 75/C a meretem, a ferjem előtt évek óta rejtegetem a cicimet. A nogyogyaszomon kívül másnak még nem engedtem hogy lássa. Most elég sokat fogytam és még jobban lóg. 2 év múlva szeretnénk kb babát, előtte szerintetek muttessem meg vagy vallaljam még ezt igy ba pár évig? Már bikinit se merek húzni. Kb mint 2 tejes zacskó :( Ugy szeretnék már a ferjemmel úgy együtt lenni hogy ne kelljen a melleimet takargatnom.

2020. nov. 26. 08:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor én várnék a szülésig. Utána úgyis megereszkednek.


Egyébként body positivity, a férjed nem a melled miatt szeret, nem kell előtte takargatnod. Ez is hozzád tartozik, szeresd a tested☺️

2020. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is ebben a dilemmában vagyok, a páromnak sem szívesen mutogatom, pedig már hat éve együtt vagyunk, tudom, hogy szeret mindenhogyan, de akkor is. :(

Mióta kinőttek lógnak, ilyen undorító nénisen, mindig szégyelltem és gyűlöltem őket, és irigykedtem azokra, akiké szép és feszes.

Most megtehetném, hogy megműttetem, de mi is 1-2 év és szeretnénk babát, így szerintem kivárom vele a szoptatás végét majd, mert az szerintem amúgy is tönkretenné a műtét eredményét, ha nem is teljesen, de valamennyire biztosan.


27/N

2020. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha a gyerek után megint csúnya lesz akkor megint itt tartasz majd...

Ha anyagilag egyáltalán nem okozna gondot csináltasd, egyébként semmi értelme most

2020. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Anyagilag sem mindegy. Most lenne rá pénzem, lehet gyerek után is, lehet akkor nem, ki tudja. Hát lehet akkor várok még... bar nem szivesen teszem.
2020. nov. 26. 09:01
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Azért az nem normális dolog hogy a nőgyógyászod láthatja, a saját férjed meg nem. Érdekes gondolkodásmód 🤔
2020. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
elsőnek pszichológussal beszélj, illetve talán nem ártana a férjedet is beavatni...
2020. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

#6-nál a pont!

Nem is értem, hogyan lehet egy férj előtt ilyesmit rejtegetni...???

Nem éltek szexuális életet?

2020. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
De élünk szexuális életet, csak sose veszem le a melltartót.
2020. nov. 26. 12:28
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Ajvé!

Azért a férjed se lehet kismiska, ha ezt szó nélkül tudomásul veszi....

2020. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy a férjed a melled miatt döntött anno melletted?

Vagy miért gondolod, hogy elhagyna, ha meglátná...?

2020. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!