Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika, budapesten...

Kozodd kérdése:

Mellplasztika, budapesten valaki “jobb” orvos ajánlás?

Figyelt kérdés

75/B típusú nők véleménye/ajánlása érdekel leginkább.

Nincs gyermekem és 22 éves vagyok. 1M fölött nem igazán szeretnék műtetni. Előre is köszönöm a választ!!



2020. dec. 15. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát tudom, hogy nem ilyen választ vársz, de ha már mindenképp műttetnél, szerintem ne szülés előtt (persze csak ha akarsz gyereket). A terhesség, szoptatás elcsúnyíthatja az eredményt.
2020. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Igaz én kecskeméti vagyok, de Dr Lerch Ferencet bátran ajánlom ^^ 80 A-B között mozogtam, most 80C :)
2020. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

1 millió alatt jó orvost nem fogsz találni, de lassan már egyáltalán nem fogsz. Ha nincs rá elég pénzed ne műttesd meg magad, ha lesz valami probléma utána miből fogod kifizetni?

Inkább gyűjts még pénzt és utána vágj bele.

Pesten az igazán jó dokik már 1-1,5 millió között csinálnak mellnagyobbítást.


Első válaszolónak meg üzenem hogy ne írkáljon hülyeségeket ha nincs tisztában a dolgokkal.

2020. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A plasztika és a szoptatás nem befolyásolja egymást. Legalább is ami a funkciót illeti.

Van fb-n plasztikás csoport, ott tudsz nézelődni orvos után.


Amúgy ami miatt meggondolandó: nem elég egyszer megcsinaltatni és utána csókolom, hanem "foglalkozni" is kell azzal az implantátummal. Pl időről időre egy mr vizsgálat nem árt, hogy milyen állapotban van(pl 5 évente), ha sérülés éri, akkor kiszakadhat és cserélni kell, nem mellesleg a nyirok felveszi a szilikont is.


Úgyhogy úgy csinaltasd meg, ha be tudsz vállalni egy-két cserét is az évek folyamán. 10-15 évet azért kibír egy szett, de az ember anyagi helyzete sokat változik ennyi idő alatt.

2020. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

3-as, te mit pattogsz? Szövegértelmezés nem megy? Mondjuk ez a 4-esnél is fura.

Ha nem tűnt volna fel, marhára nem azt írtam, hogy nem tudna szoptatni a plasztika miatt. Hanem hogy a terhesség, szoptatás hatása (ti. sok nőnek elveszti a korábbi tartását a melle) elronthatja a műtét eredményét.

2020. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább te ne pattogj itt, ki kérdezett téged?
2020. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!