Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mitől van az, hogy egyes...

Mitől van az, hogy egyes embereknek eltorzul az arca a plasztikától másoké pedig nem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. Nicole Kidman-re, Melanie Griffith-re, Meg Ryan-re.


De elég csak a nemrég Magyarországra látogatott Gabriela Spanic-ra gondolni.


Fiatalodni szeretnének, de az ellenkező hatást érik el.


Rossz híre is van plasztikának.


De ha ez ennyire rossz dolog, miért van az, hogy más sztároknak nincs eldeformálódva az arcuk?


Pl. Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Nigella Lawson az 50-es éveiben. Lehet már nem néznek ki úgy mint egy 20 éves, de össze se hasonlítani ezekkel a plasztik ''szörnyekkel''. Nyilvánvalóan ők is folyamodnak szépészeti beavatkozásokhoz (melyik hollywoodi sztár nem), rajtuk mégis azt látni, korukhoz képest jól néznek ki, természetesnek tűnnek.



Pár kép:


Nicole Kidman:


[link]


Melanie Griffith:


[link]


Meg Ryan:


[link]


Gabriela Spanic


[link]


Sandra Bullock:


[link]


Jennifer Aniston:


[link]


Nigella Lawson


[link]



2020. dec. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy néznek ki jól. Jennifer Aniston például már a 15 évvel ezelőtti filmekben is olyan ráncos volt, mint egy krokodikbőr szatyor. Rengeteg utómunka van abban, hogy a filmekben "jól" nézzenek ki. De még mindig jobb, mint plasztikszörnynek lenni. Rengeteg mérget visznek be a szervezetükbe a plasztika által, ami sosem ürül ki onnan.
2020. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

a hangsuly a merteken van. valaki nem kepes leallni es tulzasba esik, akkor pedig feltuno es ocsmany lesz a vegeredmeny. nem lehet havonta jarni ilyen beavatkozasokra, mert egeszseg szempontjabol sem nyero es a vegeredmeny is ocsmany lesz. normalis orvos meg se csinlja. persze van az a penz, amiert az orvos felreteszi a szeperzeket es a jozan eszet es azt csinalja, amit a torzult onkeppel rendelkezo nok kernek tole.

a plasztika onmagaban nem az ordogtol valo, amig valaki tudja a merteket es termeszetes, izleses keretek kozt marad.

2020. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Altalaban a felvarrastol meg mindig emberszabasu marad valaki, de a botox es mindenfele filler injekcioktol egy otven eves feher nobol kb hetvennek kinezo mongolid-negrid tipusu freak lesz. Ugy neznek ki, mint regebben az egesi serulesbol rekonstrualt arcuak. Es ha hiresen, gazdagon ez a szar jut, ez nem valami biztato reklam. Vagyis sajnos igen.
2020. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes jól leírta, ez az állapot általában azért alakul ki mert nem tudnak leállni, az önképük teljesen eltorzult. Normális doki nem is nyúlna hozzájuk de van az a réteg aki pont az ilyenekből él meg és nincs bűntudata megcsinálni x celebnek a harmadik arcfelvarrást vagy teljesen felesleges botoxot vagy fillert. És ehhez nem is kell öregnek lenni. Lásd pl. Kylie Jenner túltöltött fejét vagy éppen Bella Hadid aki 24 évesen egyre jobban hasonlít a grinchre.
2020. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Kylie Jenner dagadt egyszeruen. Igy a normalis toltes a sajat zsirral egyutt mar sok. Nem tudta a doki ,h a csaj el fog hizni...
2020. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod hogy fiatalodni szerettek volna? Én ha valaha plasztikáztatok több ráncot fogok kérni mint előtte volt

Persze lehet hogy a nők másképp gondolják.

2020. dec. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó, az hogy ki néz ki jól az lehet szubjektív, akiket felsoroltam hogy szerintem jól néznek ki, szerintem a hírességek közül a korosztályukban még mindig egyik legjobban kinézőek, Sandra Bullock mindenképp, ő nem sokat változik az idővel.


Ők legalább nem plasztikszörnyek, akiket felsoroltam hogy túlzásba vitték plasztikát, róluk sokkal rosszabb képek is fent vannak, ezek még moderáltak. :-O De így találtam csak előtte-utána fotót, hogy a különbséget lehessen érzékeltetni.


Én azt mondom Jennifer Aniston így se néz ki rosszul, mondom ezt úgy, hogy amúgy mindig is jellegtelen (legfeljebb csinos) nőnek tartottam.

Egyik uncsi tesóm volt oda érte, mikor ment Jóbarátok muszáj volt nézni, mindhárom csajt szerette (egyik se volt egy nagy szépség) de főleg a Jennifer Anistont.


Nála a genetika is közrejátszhat (félig görög), és az, hogy egy időben sokat napozott mert imádta a barna bőrt (de már bánja, barnító spray-t használ), úgy hallom kokózott is Brad Pittel való házassága alatt.


Mikor láttam valami tini sorozatban nagyon fiatalon, el se akartam hinni hogy ez ő, alig hittem a szememnek. :-O Egyáltalán nem olyan volt amilyennek megismerte később a világ.


Világos bőr, barna haj, bájos pofi. Sokkal szebb volt, mint ami lett belőle....Tucat nő.


[link]


[link]


Nézzétek meg a Leprechaun magyarul a Kobold című filmet, fiatalon játszik benne, sokkal formásabb is volt nem ilyen gebe mint később meg manapság.


[link]

2021. jan. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!