Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívásnál adnak vérhigítót?

Zsírleszívásnál adnak vérhigítót?

Figyelt kérdés

A családomban sajnos örökletes a hajlam a trombózisra.

Apai ágon volt szélütés, illetve édesapámnak magasvérnyomása van. Szed vérhigítót is, mert ugyanúgy hajlamos a trombózisra, mint a felmenői.

Nyilvánvalóan bennem is meglehet a hajlam, sőt. Emiatt tartok is a műtéttől, mert bár itthoni esetről nem hallottam, akkor is fennáll az esélye, hogy zsír kerül az érrendszerembe, ezzel megnövelve a trombózis esélyét.


Egyáltalán végeznek így rajtam zsírleszívást?

Ha igen, akkor kaphatok vérhigító injekciót?


Aki volt hasonló helyzetben, nyugodtan írjon!



2021. jan. 4. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Alap. De nyilván van eszed, és szólsz a dokinak.
2021. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni. Csak annyi tapasztalatom van, hogy nekem plasztikai műtét előtt ki kellett töltenem egy csomó papírt, fel volt sorolva egy rakás betegség, és be kellett írni, hogy volt e már a családban és azt is, hogy apai vagy anyai ágon. Utána átnézte az orvosom az egészet, és ezután döntött, hogy mit hogyan, mennyit.

És egy csomó vizsgálatom is volt előtte.

De mindenképpen jelezni kell az örökölhető vagy a krónikus betegségeket, az orvos pedig mérlegel.

2021. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!