Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika pro es kontra! ...

Mellplasztika pro es kontra! Összesen harom es fel evig szoptattam, nagyon megvaltoztak a melleim... muteten gondolkozom. Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Egyreszt tudom, hogy vannak kockazatai, olyan is van aki bele halt, csak nem reklamozzak, plusz szemelyes ismerosom is van akinek durva komplikacio lepett fel a mutet utan.

En felvarratni plusz nagyobbitani is szeretnem picit.

Igaz, hogy utana idovel ujra ugyan ugy megereszkedhet a sulytol? Illetve bizonyos idokozonkent ujra kell mutettni?

A ferjemnek így is tetszem, csak bennem van, hogy fiatal vagyok meg ahhoz, hogy szegyenkezzem a strandon stb. egesz eletemben.



2021. jan. 24. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen, meg fog ereszkedni és igen újra meg kell majd műteni. Ráadásul csúnya heges lesz, soha nem lesz olyan, mint a plasztikai sebészek oldalán látható képeken.

Egészséges vagy, a férjednek tetszel, miért akarod mégis, hogy egy ilyen komoly műtétet elvégezzenek rajtad? Inkább ezen kéne elgondolkodni… De bocs, nem akarok tanácsot adni, tudom hogy a mai világban nagyon fontos a külső, és mindenki jobban akar kinézni mint a másik.

2021. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat pont azert amit irtam is. Strandon pl. nem ereznem jol magam, es mi eleg sokat jarunk(virus elott) wellnessbe, furdobe, illetve azert egy dekoltaltabb ruha is mashogy all, vagy egy akarmilyen feszesebb ruha is. Meg szex kozben sem mindegy az ember onbizalma.
2021. jan. 29. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Szex kozben mitol lesz nagyobb onbizalmad mumellekkel?
2021. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne első körben a felvarráson elgondolkodni, utánajárni, milyen eredményt lehetne elérni vele. Biztos azzal is szép formát lehetne kialakítani, visszakaphatod a szülés előttit.

Az implantátum nagyobb dózisú önbizalmat adna, de azzal jó esetben is kb. tíz évente dolgod lenne.

2021. febr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

honaljnal kell vagni mutetkor es akkor nem fog latszani a heg


valamiert a legtobb embernek mell alatt vagjak, na az latszik is! egy baratnom nem kente a heget meg valahogy nem foglalkozott annyit vele es nagyon ronda hege lett sajnos nem gyogyult be neki szepen...

2021. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!