Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek is nagy, krumpli...

Szerintetek is nagy, krumpli orrom van? Kép a leírásban.

Figyelt kérdés

Soha nem foglalkoztam az orrom kinézetével, de most hogy már egy páran megjegyezték, hogy milyen nagy, elbizonytalanodtam. Folyamatosan azt nézem és bosszankodom amiatt, hogy basszus tényleg nagy. Anyukám szokta mondani hogy milyen buta vagyok, nem is nagy, csak bebeszélem magamnak. De ha már más is megjegyezte,akkor nem beszélem be magamnak..


Szerintetek?


[link]


[link]



2021. febr. 20. 13:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Uh, rossz kategóriába írtam. Elnézést.😅
2021. febr. 20. 13:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes egyáltalán
2021. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Soha ne tegyél fel képet magadról ide...
2021. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább,hetyke orrnak hívják nincs evvel baj .
2021. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy nagy az orrod?

Annak egy szemüveget javasolnék az optikustól.

Nem nagy az orrod. Meg sztem illik az arcodhoz. :-)

2021. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem vészes, az enyém nagyobb :D


#3,mert? Átlagember egy csomó helyen oszt meg csomó képet magáról, ez az oldal mitől más, mint pl. egy nyilvános Instagram fiók?

2021. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó, szép orrod van. :)

Viszont... Képet így ide ne, soha.

2021. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg: nem biztos, hogy azok az emberek, akikben megbízol, az igazat mondják.

Nem tudom, ki mondta ezt neked, de nem nagy az orrod.

Az osztálytársak, a barátok is lehetnek irigyek.

Annak hidd el, akikben a legeslegjobban megbízol.

:-)

2021. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

#6 "Tilos magánszemélyek képeit linkelni, személyes adatait nyilvánosságra hozni! Nem javasoljuk azt sem, hogy saját személyes adataidat a kérdésben közzé tedd. Ha mégis így döntesz, csak saját felelősségedre teszed!"

Még a Gyakori sem ajánlja. Anonim oldalon nem ajánlott semmi személyeset kitenni, képet sem. Sosem tudhatod, hogy kik és milyen céllal vannak itt, még arcokat, neveket sem látsz, sőt, azt sem, hogy ki nézi meg az adott kérdést. Ne keverjük ide a Facebook-ot és társait, azok nem anonim oldalak, bár igen, ott is lazán vissza élhetnek vele. Aki nem tudja megkérdezni az ismerőseit az adott témában, ha fel is tesz magáról képet, úgy teszi fel átlagban, hogy ne lehessen felismerni, ki van satírozva. Nem vitázni szerettem volna, nem tudom miért nekem kell magyarázkodnom, pedig ez szimpla logika. Akinek van esze, erre a perverzekkel teli oldalra nem tesz fel képet magáról.

2021. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nagyon nincs. Ez felcsapott, pisze.
2021. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!