Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki már megcsináltatta a...

Aki már megcsináltatta a mellét megbánta? Milyen elhatározásból jutott el ide?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem bántam meg.


Nagyon nagyok és nehezek voltak, és csúnyák is. Most formásabb, kerekebb, és s

fezsesebb, arányosabb a testemhez.


A hegeim azt gondolom szépek, nem túl feltűnőek.


HH ból lett DD, 170 centihez. Ez pont ideális.

2021. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy percig sem bántam meg (illetve de, amikor felébredtem műtét után és pofán csapott a fájdalom, na akkor azért szidtam magam😅).

De már két évesek, imádom őket. Jelenleg szoptatok, de úgy tűnik ezt is jól bírják.

Mindig is pici cicim volt. Tudtam, hogy egyszer meg fogom csináltatni, ha megengedhetem magamnak. Aztán az első terhességem és szoptatás után azok a picik is borzalmasak lettek. Két lógós üres zacskó. A férjem lepett meg a műtét lehetőségével, mert tudta, hogy mennyire rosszul éreztem magam.

2021. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló: A 159 cm-hez milyen mellnagyság lenne ideális?


#2 válaszoló: Nekem még nincs gyerekem, de akkor nem tesz semmi rosszat a szoptatásnál :) Ezt jó tudni.


Nekem sajnos eltérő méretűek - ez is zavar többek között.

2021. márc. 2. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

3 Mekkora a mell alatti körméreted cm-ben és hány kg vagy, milyen a testalkatod?

Ugye pl. egy 70D-s méret nem akkora, mint egy 85D.

2021. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 70HH volt, most lett 80DD, mert a mellem is feljebb van, és ott már szélesebb a bordakosár.


Én mondjuk eléggé telt, homokóra alkat vagyok, szóval rajtam arányos.


Ha vékonyabb vagy, akkor inkább C-D?

2021. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én sem bántam meg, nekem A kosárból lett D, de én magasabb vagyok nálad valamennyivel. :)

Az, hogy számodra mi az ideális méret, elsősorban személyes preferencia és testalkat függő, szerintem ha nincs rajtad számottevő felesleg, akkor egy ilyen alacsony magassághoz a C kosár már bőven jó.

De elsősorban a te véleményed, elképzelésed számít, ill. az, hogy az általad kiválasztott orvos mekkora implantátumot javasol legfeljebb, mert 600 CC-s implantátumot nem fog betenni, ha most például 70A a kosárméreted, mint nekem volt, :)

2021. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg kb. D a kosárméretem - bár az egyik kisebb - ez eléggé zavar
2021. márc. 2. 18:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk szeretnék fogyni is..
2021. márc. 2. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem fogyás utánra tervezd a műtétet, a méretkülönbséget a doktor úgy oldja meg, hogy két különböző méretű implantátumot ad, így korrigálni tudja ezt a problémát. :)
2021. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!