Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 159 cm és 85 kg vagyok....

159 cm és 85 kg vagyok. Milyen méretű mellimplantátum lenne jó nekem, ha nem akarok túl feltünő melleket?

Figyelt kérdés
Szeretnék természetesen fogyni kb. 25 kg-ot. Ha esélyem lenne megcsináltatni természetes hatásut szeretnék.

2021. márc. 2. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a plasztikai sebész tudja megmondani milyen méretűt tud berakni.
2021. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha lefogynál 25kg-t akkor lehet hogy előbukkanna a melled is.
2021. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló - kérlek hagyd a beszólásokat, nem ezért írtam ki ezt a kérdést.
2021. márc. 2. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor lehetne megmondani, ha már lefogytál, akkor látszik ugyanis, mi lenne arányos.
2021. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Neked 35 kg-t kellene fogynod. Az 50 kg sokkal jobb, mint a 60 ehhez a magassághoz.

Én is ugyanilyen magas vagyok, viszont én 46-47 kg, vékony, enyhén izmos. Voltam 50-55 kg is, és mikor 55 kg voltam nagy volt a fenekem, hasam és combom.


Előbb fogyj le. A plasztika meg nagyon szánalmas. A férfiak nem a mellméreted miatt fognak szeretni, vagy nem szeretni. Fogadd el a természetes mellet.

2021. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Ezt így itt senki nem fogja tudni neked megmondani.

A plasztikai sebésszel közösen fogjátok eldönteni. Te mutatsz képet, hogy mi az elképzelés, ő lemér, berajzol és majd megmondja, hogy mekkorát javasol. Sokat számít a mellkasod és a vállad szélessége is. Ez nem úgy működik, mint a boltban, hogy megmondod miből mennyit kérsz.

Nekem is volt elképzelésem, hogy mekkorát akarok, vittem képeket, aztán a dokim dupla akkorát mondott, mint amekkorát én gondoltam, hogy lehet.

2021. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Jaa és erre a témára bőven ráérsz visszatérni, ha lefogytál és tartod a súlyod.
2021. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#8-as - tudom hogy vannak súlyproblémáim és szeretnék fogyni. Vannak nehezítő tényezők (persze ez nem feltétlenül kifogás).


De szerintem nem kéne ilyen durvának lenni..Bele kéne gondolni mit okozol ezzel a másiknak.

2021. márc. 2. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre így nem lehet válaszolni. Fogyj le, aztán majd a plasztikai sebésszel megbeszélitek.

Ez kb olyan, mintha azt kérdezném, hogy szerinted milyen sminket csináljak magamnak szőke hajhoz. 167 cm vagyok, és 60 kg. Ja, és addig szeretném barnára festetni a hajam...

Semmit nem tudunk a külsődről, csak azt a két számot amit leírtál, de ebből az egyiken változtatni akarsz, szóval tök mindegy igazából.

2021. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
800 cm3
2021. márc. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!