Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kb. mennyiért végeznek toka-zs...

Kb. mennyiért végeznek toka-zsírleszívást?

Figyelt kérdés
Hormonális problémák miatt anygon gyorsan híztam 10 kg-ot. Szerencsére ma már az alakom, a sok sport, diéta miatt az igaz, viszont a tokám nem ment le. Gondolhatjátok, hogy milyen hülyén nézek ki, hogy vékony vagyok, és tokám van. ... Igazából a zsírleszíváson gondolkodom ezen a területen. Szerintetek mennyibe kerülhet kb?
2007. dec. 20. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
talán 100ezer forint
2007. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem biztos hogy nincsen 100ezer. sokkal kevesebb.
2008. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
85%
Én mindenképp kerülném a műtétet. Kockázatos! Ráadásul az eltávolított zsírsejteket a szervezet elkezdi "hiányolni" és sürgősen pótolni akarja. Van hogy több jön vissza mint amennyit leszívtak. Az Accent XL vagy Accent Spa kezelések altatás és érzéstelenítés nélkül végezhetőek, nem csökkentik a zsírsejtek számát csak a méretét. Igy a hatás elég hosszantartó. Egy kúra után elég évente ismétlőkezelésre menni. És még olycsóbb is! :) Keresd a neten! :)
2008. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!