Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg csak a nagy vastag...

Tényleg csak a nagy vastag száj lehet szép?

Figyelt kérdés

Néha látok lányokat videóban vagy képeken, milyen szép nagy vastag szájuk van és minden ajak termék milyen szépen mutat rajtuk.


Pl. ilyen:


[link]


Gondolom egy részük hialuron.


Szépnek tűnnek csak kissé egyformák. Lapos arc, alien orr, hatalmas száj és ''foxy eyes''.


És én nem azt mondom, hogy nagy vastag száj vs. cérnavékony száj.


Vannak közepes méretűek is.


Pl. ilyen:


[link]


Szóval, tényleg csak az ilyen Angelina Jolie féle hatalmas száj lehet szép vagy akár egy Milla Jovovich (egy srác haverom az ő száját dicsérte) vagy Keira Knightley féle?


Milla Jovovich szája:


[link]


Keira Knightley:


[link]



2021. márc. 8. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, csak a nagy vastag tetszik.
Jó a közepes is.
Nem ez számít.
Nekem teljesen mindegy csak természetes legyen.
Nem tudom.
Nem válaszolok.
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Lányként nekem csak a vastag tetszik, ez enyém is vastag (természetes). De, ha az adott lány arcához a vékonyabb passzol, az is szép tud lenni, de egy vékony szájra nem mondom rá, hogy maga a szája szép.
2021. márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez a harcsa/ponty szopós száj nem jön be. Nagyon kivételes esetben ha tényleg természetes és nem ez a mű ruszki cyka szint.
2021. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a normál méretű száj tetszik, iszonyatosan csúnyák a mostanság divatos felfújt kacsaszájak. Nyilván ha csak egy vonal, az annyira nem szép, de inkább legyen természetes.
2021. márc. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok és a férfiak ajkairól tudok nyilatkozni. Igen, a vastagabb, szép ajkakat szeretem, nekem is olyan, nem szimpatikusak az ilyen csíkszájú emberek, nőben se.
2021. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
a forma a lenyeg, es az osszhatas az arccal... vekony es kicsi is lehet szep egy archoz...
2021. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok 🙂 és főleg nőkre értettem milyen száj vagy csak a vastag száj szép-e.


Nekem férfiban a magam részéről mindegy, láttam már olyan férfit aki jól nézett ki vékonyabb és nagyobb ajakkal is.


Habár nekem férfiban az a kifejezetten nagy vastag száj nem tetszik, az nekem kissé feminin (pl. Angelina Jolie fiú testvére).

2021. márc. 9. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyasmi, mint a közepes szájas linken, soha nem volt vele problémám. Feldobok valami élénk rúzst, aztán elég szép lesz úgy, nem volt még rá panasz. A természetes vastag is szép, de nekem az ilyen russian lips már inkább undorító, mint valami szétdurranni készülő lufi.

Amúgy Milla J-nak szerintem egyáltalán nincs vastag szája. Vagyis tök más egy-egy képen, de van ahol inkább vékonyabb ajkúnak mondanám, gyanítom, hogy ott az igazság. Szélesek viszonylag széles (vagyis méretét tekintve nagy) a szája, de nincsenek vastag ajkai.

2021. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem is inkább olyan, mint a közepes szájas linken.

Mégis azért oda kell figyelnem, mit teszek fel. A matt hatasú vagy sötét színű rúzsok kisebbnek mutatják.

A nagyon világos nude sem áll jól, mintha nem lenne szám.


A természetes vastag száj lehet szép, az nem amelyiken látszik műtéttől olyan.


De nekik olyan jó hogy minden szín és textúra jól áll nekik.


A kacsa száj nekem se tetszik, nem értem sokan miért csináltatják olyanra.


Ezért is kérdeztem az számit csak szépnek?


Milla Jovovich száját nem is úgy raktam be, mint példát vastag szájra, hanem pont mint közepes méretűt. Hisz neki nem hatalmas mint Angelina Jolie-nak (róla nem is kell képet raknom, nagyjából mindenki ismeri), de nem is cérnavékony mint pl. Kirsten Dunst-nak, neki elég vékony.

2021. márc. 10. 17:43
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Sosem volt szép a csíkszáj! A vastag telt ajkak a szépek
2021. ápr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az első sem nagy, nekem magától ilyen, és sok más embernek is. Szerintem ez inkább átlagos
2021. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!