Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szépnek találjátok az Angelina...

Szépnek találjátok az Angelina Jolie száját, tetszik nektek, érdemes ilyenre műtettni?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy Amerikában sokan olyan ajkakat szeretnének mint az övé, és a vonásai is az egyik legnépszerűbbek a plasztika által szépülni vágyó hölgyek körében.


Nektek fiúknak, férfiaknak tetszik a szája?


Érdemes egy normál ajkú nőnek feltöltetni vagy inkább jobb a természetes?



2021. márc. 10. 17:54
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
73%
Nekem nem, inkàbb az igen kicsi, enyhén csücsöri szàjú nők jönnek be.
2021. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
jobb a természetes
2021. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szèp az Ő ARCÁHOZ de ha neked nem olyanok a vonásait, lehet a te összkèpeddel furcsán, esetleg csúnyán állna. Ha már mindenkèppen tölteni szeretnèl ne egy sztárt akarj utánozni, hanem a saját vonásaidból hozd ki amit lehet.
2021. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

en nem tartom szepnek! mert szerintem annyira csontvazvekony, az arca is nagyon csontos, hogy az osszhatas rossz... az arcan marcsak egy nagy szaj van hatalmas fogsorral! az elegans oltozkodesehez(legalabbis sok ilyen vorosszonyeges megjelenesekor) meg egyaltalan nem mutat jol.


viszont! ha egy aranyosan telt, alacsonyabb es egyaltalan nem vekony alkatu no lenne, akkor nagyonis jol allna neki es mondanam szepnek.

2021. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!