Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orr plasztika:Konzultációért...

Orr plasztika:Konzultációért kell fizetni?

Figyelt kérdés

Szeretném megműtetni az orrom Dr. Rezek Ödönön és Dr. Kárász Tamáson gondolkodom. Viszont tudnom kéne, hogy mennyi pénzt kéne hozzá össze gyűjtenem. Azt olvastam hogy Kárász doktornál személyes konzultáció után tudja megmondani mennyi egy műtét. Olvastam olyat hogy 400k körül de olyat is hogy 900 k körül van a műtét és hát nem mindegy. Ezért kérezném, hogy ez konzultáció mennyibe kerül?

Illetve Rezek doktornál nem találtam infót műtéti árról.

Többen dícsérik Rezek doktorúrat viszont neki annyira nem tetszenek a munkái inkább a Kárász doktorúré. Kit ajánlotok? Még néztem a Dr. Varga Klárát, de neki sem tetszenek a munkái illetve 1 millió körül van egy műtét.Kit ajánlotok még orrplasztikához?



2021. márc. 11. 13:32
 1/5 anonim válasza:
Rezeknél 20.000 a konzultáció, ez beleszámít a műtét árába, ami 1.200.000. Kárász ennél drágább valamivel. A harmadikat nem tudom
2021. márc. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kárász dokinál 1 és másfél millió között mozog a műtét
2021. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen Varga Kláránál annyi a műtét, konzultáció úgy 20 ezer, de fent van a honlapján és a kontrollra is elkér még 10 ezret. Viszont a Klára az egyetlen ebből a 3ból, aki nem tamponál.
2021. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csuha dr úrnál ingyenes a konzultáció és 710 ezer ft egy zárt orrplasztika. Nekem 1 hónapja volt, teljesen meg vagyok elégedve, nagyon szép munkát csinált a dr úr.

Azt vedd figyelembe a munkájukkal kapcsolatban, hogy lehet azért nem tetszenek az általad felsorolt orvosok munkái,mert a páciens olyan orrot szeretett volna. Nem mindenki akar az orrába pl szép ívet, holott lehet úgy szebb lenne az orra, erről meg nem az orvos tehet. Nyilván ő is megélne valamiből, ezért elvállalnak minden munkát.

2021. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Engem is dr. Csuha Lajos műtött, a konzultáció ingyenes volt, nagyon emberséges és figyelembe veszi, hogy mit szeretnél változtatni, illetve mi reális elképzelés. Szintén ingyen csinált képeket, többféle módon megszerkesztette őket, szuper vizuális reprezentációt nyújtott. A végeredmény pedig ugyanolyan lett(ha nem jobb!), mint amilyet elképzeltem. Profi munkát végzett, én csak ajánlani tudom!
2021. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!