Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nők, akik mellnagyobbításon...

Nők, akik mellnagyobbításon vettek részt! Mik a tapasztalataitok? Megérte? Lett valami rossz eredmény? Olyan melletek lett, amilyet akartatok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak pozitív élményeim vannak. Szerencsére Krasznainál jó kezekben voltam, így pont olyan lett a végeredmény amilyet szerettem volna. Nekem semmi rossz eredménye nem lett, szépen gyógyult és gyorsan épültem fel. Szerintem semmiképp ne sajnáld rá a pénzt, ha jó orvost választasz elégedett leszel teljesen.
2021. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És nem érzed magad rosszul, hogy meg kellett csináltasd? Nagyobbították?
2021. márc. 11. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen nagyobbítva lett. Nem éreztem magam rosszul egy percig sem. Alapból sem voltak nagyok, de a sportom miatt még kisebbek lettek, ezért döntöttem a műtét mellett.
2021. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nagyok voltak. Megnagyobbak lettek. Aesthetica klinikan egy 50-es rovid oszhsju dagat no csinalta. Tokelet kezugyessege es a hozzadrtese. Raadasul meg kedves is. En ot ajanlom,csak a nevere nem emlekszem. A szerzodest meg nem tudom hova tettem percpillanat.


Elso pertol kezdve imadom a ket lufim. :)

2021. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

4-es vagyok. A mell implantatum betegseg rajtam is kijott. Vannak ismeretlen eredetu rosszulleteim,hanyas stb. Szsmits ra,h rendszeresen sportolnod es meregtelenitened kell,kulonben nem leszel jol.

Errol nem tudnak az emberek. Kulfoldon mar felvilagosultabbak. Van is facebook csoportjuk.

Breast implant illness

2021. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül mennyibe került nektek?
2021. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :)
2021. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

A gyógyulás gyorsasága egyéni képesség. Így azt előre megjósolni nem lehet. Én lassan gyógyultam fel belőle. De megérte, mert olyan amilyenre vágytam. Engem Pataki doktor műtött pár éve. Semmi probléma nincs vele, bármikor újra végig csinálnám.


Pataki vagy Krasznai kezei között bárki biztonságban érezheti magát. Nem véletlenül vannak felkapva. Ők ketten a szakma csúcsa.

2021. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mennyibe került?
2021. jún. 24. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!