Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha megcsináltatnátok magatokon...

Ha megcsináltatnátok magatokon valamit mi lenne az és miért?

Figyelt kérdés
Plasztikai műtétre gondolok. Kort és nemet is írjatok légyszíves. Köszönöm.

2021. márc. 12. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az orromat már megcsináltattam, jó döntés volt. Mást nem szeretnék.

24N

2021. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az orromat szeretném, mert nagy és széles, ezért utálom. 😅 32/N
2021. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A melleimet már megcsináltattam, és én is úgy érzem, hogy nagyon jó döntés volt.

Mindig is pici volt és aszimmetrikus. Aztán ez terhesség és szoptatás után párosult még a megereszkedéssel is, így már egészen biztos voltam benne, hogy szeretném rendbe rakatni.

Két éve csináltattam, nagyon örülök nekik.

Mást egyelőre nem szeretnék. Majd 20 év múlva lehet😁

Igazából ha anyagilag nem számítana, akkor lehet, hogy még pár apró beavatkozást bevállalnék, de alapvetően csak a mellem volt az, ami nagyon zavart.

28N

2021. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szemhejplasztika, mert hiaba nem vagyok meg oreg, genetikailag nagyon logos szemhejam van sajnos, amit miatt mindig faradtnak tunik a tekintetem es sminkelni is nehez.

ezen kivul a tokammal kezdenek valamit, mert bar vekony vagyok, a tokam nagyon csunya valamiert.

illetve talan a szamba toltetnek egy picit, hogy meg azert termeszetes maradjon.


az orrom nekem szep, a mellem ugyan kicsi, de abszolut nem zavar, tuti nem csinaltatnam meg.

2021. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Lézeres kezeléssel megváltoztatnám a szemszínem barnáról kékre.

A combomon vékonyítanék.

35N

2021. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az orromat én is, mert nagy és nem tetszik, szerintem ront az összképen. De nagy valószínűséggel sose fogom megcsináltatni, mert tartok tőle, hogy nem tetszene magamon a végeredmény és ott a kockázat, hogy valami nem úgy sikerül meg persze a fájdalom és ugye nem is olcsó egy ilyen beavatkozás. Annyira meg nem vészes a helyzet, hogy ezt mind bevállaljam.

24n

2021. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Orr - nagy

fül - nagy

áll - csúnya

mell - lóg

has - kötényhasam lett a 2. szülés után


34N

2021. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Lehetőleg mindent. Ezzel a testtel egy plasztikai sebész nem tudna megbirkózni, inkább génsebész kellene.
2021. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Orromat (túl széles), számat (max 0,5 ml hyaluron), szemhéjplasztika, mellműtétet is elfogadnék és zsírleszívást is.
2021. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én a mellemet és a hasamat szeretném megcsináltatni. A mellem asszimetrikus és lóg (legalább is úgy látom). Plussz a mellbimbóm is korrigálásra szorul.
2021. márc. 12. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!